0
clear
  • Blueair HealthProtect 7770i Smart Home Прочистувач на Воздух & Сини Чиста 311 Авто Медиум Соба Прочистувач на Воздух со Автоматски Режим, со HEPASilent Технологија и Перат Пред-Филтрирање
  • -20%
  • -20%
Blueair HealthProtect 7770i Smart Home Прочистувач на Воздух & Сини Чиста 311 Авто Медиум Соба Прочистувач на Воздух со Автоматски Режим, со HEPASilent Технологија и Перат Пред-Филтрирање

Blueair HealthProtect 7770i Smart Home Прочистувач на Воздух & Сини Чиста 311 Авто Медиум Соба Прочистувач на Воздух

DEN 1485.60

Достапност
Достапно за нарачка

Blueair е Health Protect е најнапредна прочистувач на воздухот; обезбедува 24/7 заштита против вируси и бактерии со Germ Shield технологија; ги Отстранува до 95% на шумски пожар смрдеата во 30min; Тестирани на амонијак, acetaldehyde и оцетна киселина (JEM 1467-2015).Трети лица потврден за екстра-големи простории; Целосно филтри за воздух во голем отворен концепт област во околу 12.5 минути (прибл. 4.8 x час на 674 квадратни метри) на високо.HEPASilent Ултра технологија; го Отстранува 99.97% од воздушни честички како вирус и бактерии;2 прав, полен, првут, и мувла;3 Отстранува VOC и мириси со слој од активниот јаглен.Стапици ⁵ Не се докажани да го убие/спречи пренос на САРС-Co V-2 (COVID-19).Се препорачува за средни соби, целосно филтри за воздух во господар спална соба, дневна соба или playroom за секој 12.5 минути (4.8 x час на 388 квадратни метри) на високо.Ги отстранува 99% од фини честички од wildfires; Во 60ми.Тестирани на ЧАСОТ 2.5 (GB/T 18801-2015).Интуитивен Авто режим, автоматски се приспособува во реално време условите пријавени од страна на честички сензор за да се одржи удобно домашна средина.Комбинација филтер, јаглерод стапици светлина мириси, HEPASilent технологија отстранува 99.97 процент на воздушни честички надолу за да 0.1 micron, како полен, прашина, и вируси.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

【Мултисцена апликација】дневната соба / спалната соба / канцеларија / трпезарија, прелиминарната филте

На 52во дијаметар го прави ова големо дрво за мали простори, entryways, и аглите.Нашите Колорадо Борови каракт

【3Фаза Филтрација Систем】 : Alor Air Pure Airo HEPA Max 770 Воздух Scrubber се изгради со Променлива Брзина и како портаб

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

HEPA ПРОЧИСТУВАЧ на ВОЗДУХ : Нашата HEPA H13 отстранува барем 99.97% од сите честички 0.3 microns (micrometers) во дијаметар;

1.Креативни се Подобри вашиот квалитетот на воздухот и да ви помогне да се ублажат алергиски симптоми ка

Нето Тежина : 0.25 kg / 8.8 оз.Големина на : 5.3*4.7*10.8 cm / 2.1*1.8*4.2" (L*W*H).Дното Дијаметар : Прибл 56.3 cm / 22.5".Certificatiom : CE,

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

1.Креативни се Подобри вашиот квалитетот на воздухот и да ви помогне да се ублажат алергиски симптоми ка

МАКСИМАЛНА ПОКРИЕНОСТ : Чисти мали простори до 660 квадратни стапки во еден час, 330 квадратни стапки во 30 м

Coway Airmega 300 S соба прочистувач на воздухот е дизајниран за да се смести во соба со димензии до 1, 256 квадратн

【Вистински HEPA Прочистувач на Воздух】 Со CADR оценка на 50m3 / h, овој личен прочистувач на воздух за спалнат

Црвена Птица HFЈ0128 Доаѓа Со : ✅ Оценет напон од 5 V✅ Номинална Фреквенција од 50 HZ✅ Номинална Моќност на 5 W

✔ Три начини : притиснете го вклучите за прв пат да се сврти на озонската времето на чекање, и тајмерот ќ

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

Висок и низок две брзини : две фази брзина регулатива, повеќе лесен за употреба.Прилагодливи правец на в

Производителот гаранција може да не се применува.Ги исполнува ЕПА (RRP) правило за HEPA vacuums кога се инстали

Пакет Тежина : 3.0 lbs.Пакет количина : 1 Тип на производ : МЕХАНИЧКИ КОМПОНЕНТИ.Земја На потекло : сад.HEPA Филт

3во1 филтер ги вклучува префилтер слој и комбинација од активиран јаглерод и висока ефикасност филтер, к

【Параметар】Напон : 110 V, Моќност : 80 W, Ефикасност : 99.97%, Воздушниот волумен : 180m3 / h, Бучава : 58d BA...

ЕФИКАСНО ЧИСТЕЊЕ : Airdog X8 може да се чистат 471 кубни метри во минута, и можете да го здив на свеж воздух од 1.

1.Креативни се Подобри вашиот квалитетот на воздухот и да ви помогне да се ублажат алергиски симптоми ка

3 БРЗИНА НАЧИНИ : Има Ниска Брзина (Sleep Mode), Средна Брзина И Голема Брзина на Чекање.Режим на спиење Работи

МАКСИМАЛНА ПОКРИЕНОСТ : Чисти големи простори до 1,600 квадратни стапки во еден час, 840 квадратни стапки во

Во завршниот слој, чист воздух поминува низ стотици клетки исполнет со Alen е патентиран Молекуларна Конв

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

Режим на спиење бучава е толку ниско, како 24db.Две изграденаво сложени филтри направи прочистување повеќ

▶Воздушна завеса уред е наменет за професионална употреба за одржување на чист воздух и температура се

❃【Појавување за Модели】Само Компатибилни со COLZER KGJL01 A500 Прочистувач на Воздух ❃【Лесно да се Замени】П

Please wait...