0
clear
  • Трансформирање на Технологии BFN803 Надземни AC Ionizer Компресор, 3 Навивачи, ПРЕДВОДЕНА Задача Светла, 150-300 CFM
  • -20%
  • -20%
Трансформирање на Технологии BFN803 Надземни AC Ionizer Компресор, 3 Навивачи, ПРЕДВОДЕНА Задача Светла, 150-300 CFM

Трансформирање на Технологии BFN803 Надземни AC Ionizer Компресор, 3 Навивачи, ПРЕДВОДЕНА Задача Светла, 150-300

DEN 19585.44

Достапност
Достапно за нарачка

Бренд : Трансформирање На Технологии.Производителот е Дел Број : BFN803. Опис : Надземни AC Ionizer Компресор , 3 Навивачи, ПРЕДВОДЕНА Задача Светла, 150-300 CFM.Трансформирање на Технологии BFN803 Надземни AC Ionizer Компресор , 3 Навивачи, ПРЕДВОДЕНА Задача Светла, 150-300 CFMTransforming Технологии Надземни AC Ionizer Компресор BFN803, 3 Навивачи, ПРЕДВОДЕНА Задача Светла, 150-300 CFM На BFN 803 ESD Надземни јонизирачко компресори се комбинираат одлично ESD перформанси со корисник пријателски функции, за да се создаде премиер Надземни ESD работна станица решение.На ionizers се опремени со енергетски ефикасни LED задача светла, за да помогнат во ублажувањето замор на очите, главоболка, па дури и имаат позитивен ефект врз расположението - и сето тоа додека заштеда на трошоци за енергија.Интегрирани emitter точка средства за чистење, отстранлив предниот и задниот дел од фан чувари, а безбедноста ќе се обезбеди безбедно и лесно одржување пристап го прави BFN Надземни Ionizers многу корисник пријателски.BFN803 создава густа и добро балансирана јонизација струја.Тоа е единствен во нивната способност да ја испорача брзо расипување пати со ниско ниво на форумот напони.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

✅ВРВЕН КВАЛИТЕТ НА ПРОИЗВОДОТ #1 ВО ПАЗАРОТ ✅ВЕДНАШ ЌЕ СЕ ЕЛИМИНИРА БИЛО НЕСАКАНИ ЧАД ИЛИ ЛОШИ МИРИСИ...

✅ВРВЕН КВАЛИТЕТ НА ПРОИЗВОДОТ #1 ВО ПАЗАРОТ ✅ВЕДНАШ ЌЕ СЕ ЕЛИМИНИРА БИЛО НЕСАКАНИ ЧАД ИЛИ ЛОШИ МИРИСИ ✅

ВАШИОТ ПУШЕЊЕТО ДРУГАР : Дали треба некои стрес олеснување во канцеларија, или сакате да бидете во можно

✅ВРВЕН КВАЛИТЕТ НА ПРОИЗВОДОТ #1 ВО ПАЗАРОТ ✅ВЕДНАШ ЌЕ СЕ ЕЛИМИНИРА БИЛО НЕСАКАНИ ЧАД ИЛИ ЛОШИ МИРИСИ...

【Волфрам легура emitter】 : поефикасна и стабилна, додека елиминирање на статички на статичкиконтрола на п

Бренд : Трансформирање На Технологии.Производителот е Дел Број : BFN8412 Опис : Продолжен Покриеност Клупат

Please wait...