0
clear
  • Практична Вратата Виси Организатор, Не Ткаени Виси Складирање Торба Голем Капацитет Виси Гардероба Организатор со 4 Џебови на Облека
  • -20%
  • -20%
Практична Вратата Виси Организатор, Не Ткаени Виси Складирање Торба Голем Капацитет Виси Гардероба Организатор со 4 Џебови на Облека

Практична Вратата Виси Организатор, Не Ткаени Виси Складирање Торба Голем Капацитет Виси Гардероба Организатор

DEN 2306.40

Достапност
Достапно за нарачка

Направени со не-плетени ткаенини, мека, дише и не-иритирачки.Совршен за бебе облека, долна облека, чување играчки и додатоци.Свитлива, лесен, здрав и лесен за да го соберат.Тоа е простор-за заштеда на енергија и практично да се земаат заедно.Може да висат над вратата со кука или да биде прикачена на ѕид со обезбеди хардвер.Димензии : 33 x 9 x 91 cm, 4 џебови.Боја : Gray Material : не-плетени fabric Size : 33 x 9 x 91 cm No формалдехид, Не флуоресценција, Без олово.Погоден за повеќето од дома, добро канцелариски материјал и играчки за складирање торба.Голем капацитет за складирање торба може да се одржи многу додатоци, корисен и лесен.Таму е 1 ~ 2cm грешка, бидејќи munual мерење Испратено од хоризонтална.Сите производи слики се во вид, осветлување, монитор разлики се резултат на хроматските аберации со вистинските производи.конечниот бои ќе преовладуваат во вид.Пакет Including1 * Виси Складирање торба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

100% сосема нов.Добар избор за семејството и пријателите.Не чудна миризба на здрави и еколошки.Лесно да се

На здрав картон поддржува дното и страните, што го одржува обликот на џеб и го штити содржина.Вратата за

Памук и Лен.Производот има 6 складирање кеси, кои ефикасно се заштедува простор и е полесно да се организ

Направени од Оксфорд ткаенина, структурата е издржлив и може да се користи за долго време.Зголеми вашио

3полица организаторите работат одлично во плакарот, полици и гардероба за чување бебе облека, bibs, крпи, д

ВИСОК КВАЛИТЕТ : Ова виси плакарот организатор е направен од многу издржливи и густа, неплетени, ова е из

Памук и Лен.Производот има 6 складирање кеси, кои ефикасно се заштедува простор и е полесно да се организ

Иновативниот дизајн : екстра врвот полица за чување на шансите и целите, како и проширување на дното пол

【Забелешка】Куките 10.24"x2.56"x0.87",ве Молиме да се Измери Вашата Гардероба и Шкафот Пред Цел 【Вчитување Кап

ДИЗАЈН : Пластични Фрижидер Ѕид Кука има тркалезна глава дизајн со мазна површина, така што не мора да се

Памук и Лен.Производот има 6 складирање кеси, кои ефикасно се заштедува простор и е полесно да се организ

Исклучителен Изглед : Опремен со едноставен изглед и светла боја, додадете убав естетски допир во една с

Памук и Лен.Производот има 6 складирање кеси, кои ефикасно се заштедува простор и е полесно да се организ

Памук и Лен.Производот има 6 складирање кеси, кои ефикасно се заштедува простор и е полесно да се организ

Полипропилен Неплетени Ткаенини.Виси во плакарот род.Моден боја ткаенина.Продавница и да се заштити до

Тие ќе ви помогнат да ја сортира и организира мали предмети, се создаде чиста и уредна соба, и да додадет

Ѕидот монтирани дизајн зачувате простор за вас и разубават вашиот дом ѕид Ова чување рек изгледа модер

Памук и Лен.Производот има 6 складирање кеси, кои ефикасно се заштедува простор и е полесно да се организ

Направен од висок квалитет на памук, лен, еколошки и издржливи.Погодна за спалната соба, студија, купати

Пакување Листа : Рачно Ткаени Tapestry*1 Бохемски стил ѕид декорација, childrenï¼s соба и роденденски подароци се

1 : Мултицел : Овој креветот складирање решетката е опремен со големи џебови кои можат да бидат обесени н

На силиконски туш squeegee остава бања без вода дамки, ленти, прашина остатоци или нешто друго, и вашата бања

Ѕидот монтирани дизајн зачувате простор за вас и разубават вашиот дом ѕид Ова чување рек изгледа модер

Џемпери, панталони, purses, паричници, накит, чевли, и други додатоци остане уредни и чисти со бескрајни пла

8" W X 11,8" D X 42.8" W X 11,8" D X 42.Тоа е тешко да се инсталира:Оваа виси полица е едноставен и лесно да се соберат, б

Совршен за мали места колеџ домови или стан, шкаф, или облека решетката.направи на безбеден и издржлив м

Памук и Лен.Производот има 6 складирање кеси, кои ефикасно се заштедува простор и е полесно да се организ

Можете да најдете дизајн за сите и секој интерес.НАПРАВЕНИ ОД Мека полиестер ткаенини и Nonwoven interlining.Печа

Please wait...