0
clear
  • #4-24 x 1/2#3HD Тема Сечење Завртка Hi-Ниска Филипс Пан Главата Нерѓосувачки Челик 18-8 Pk 10000
  • -20%
  • -20%
#4-24 x 1/2#3HD Тема Сечење Завртка Hi-Ниска Филипс Пан Главата Нерѓосувачки Челик 18-8 Pk 10000

4-24 x 1/23HD Тема Сечење Завртка Hi-Ниска Филипс Пан Главата Нерѓосувачки Челик 18-8 Pk 10000

DEN 254.40

Достапност
Достапно за нарачка

Ве молиме погледнете го спецификации во табелата подолу за целосна детали.ASMC Индустриски нуди сеопфатен избор индустријата, автомобилската и градежната сврзувачки елементи.Ние, исто така, функција на целосна линија на САД-направени сврзувачки елементи, вклучувајќи Оценка 5 и 8 Одделение хексадецимален кап завртки, приклучоци, од не ' рѓосувачки производи, лешниците, и подлошки.Сите ASMC Индустриски сврзувачки елементи се гарантира да биде од највисок квалитет и сме целосно може да се следат и многу контролирана.СЛИКИТЕ СЕ НА ПРЕТСТАВНИК НА ОБЈЕКТОТ, НО НЕ НА ВИСТИНСКИОТ ОБЈЕКТ.Ако имате било какви прашања или сомнежи, или ако вашите барања вклучуваат специфични димензии, ве молиме контактирајте со нас пред ставање на својата цел.Спецификации овозможи tolerances во димензии и форма, која може да варира од многу многу.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

【16 Слајдови за Празници】на сите важни манифестации се вклучуваат 4 слајдови за Божиќ, 2 слајдови за ноќ

New York Yankees.Арон Судија.Над 30 Години во Sportscard Индустрија!.Повеќе Картичка Налози се во комбинација!.Сите Ка

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.New York Yankees.Арон Судија.Над 30 Години во Sportscard И

Производителот : RESKIT (Украина).Скала : 1 / 72 Материјал : СМОЛА.Комплет опис : Unpainted, Unassembled.Состојба : Нова.Гри

Сите намена, влажно или суво пескарење блок.Флексибилни гума изградба држи хартија безбедно.За пескаре

Производителот гаранција може да не се применува.HSSECo5 DIN 338 Пакет од 5 Типот ВИРЏИНИЈА.Точно Спирала Вежб

Овој сет на навртки може да се користи за различни машини проекти.Можете да ги користите во дрво или base,

Минесота Близнаци.Алекс Kirilloff.Еден 2016 Година Bowman е Најдобро Бејзбол Картичка.Соберат сите 100 ветеран и д

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Бабата Спортски Картички & Игри.Име Можете Да Им Верувате!.Над 30 Години во Sportscard Индустрија!.Повеќе Карти

Ова е пластична модел комплет.Собрание и сликарството е потребно.Боја и лепак НЕ е вклучена.Содржи дело

Детроит Пистонс.KentavioCaldwellПапата Дебитант Картичка.Контактирајте со Продавачот ако имате прашања!.Повеќ

Бренд : Honeywell.Производот Број : RM7895 A1048 120 V НАИЗМЕНИЧНА ОСНОВНО РЕЛЕ МОДУЛ БЕЗ A Категорија : HVAC.Слободен Ис

Производителот : RESKIT (Украина).Скала : 1 / 72 Материјал : СМОЛА.Комплет опис : Unpainted, Unassembled.Состојба : Нова.AGM65

Бренд Име : други.Интерфејс Тип : USB.Примена : Десктоп,Лаптоп.Број на Копчиња : 2 Areceiving нашите производи, ак

Пластични модел на одлучување.Воздухопловството.Авиони.Бристол 175 Britannia Африканските Сафари.Пластични

Во каталогот, ќе се нуди избрани орев и гром комплет, пластична капа за подлошки, завртки за третираат др

Фан тип : метал хоризонталната оска turbofan.Брзината на ветерот : 3 продавница.Овој радијатор има напојувањ

Бабата Спортски Картички & Игри.Име Можете Да Им Верувате!.Над 30 Години во Sportscard Индустрија!.Повеќе Карти

1 Пластична кутија за пакување, повеќе ребра се погодни за класификација, лесен за складирање и за носењ

Широк спектар на орев методи, силна отпорност на абење, висока цврстина ниво.Широк спектар на апликации

Ореви и подлошки се чуваат во кутија за лесно пребарување.Кога ќе се луди за исчезнати завртки, тоа е сов

HSSECo8 DIN 338 Пакет од 5 Типот ВИРЏИНИЈА.Точно Спирала Вежба Малку Дијаметар 11.0 mm ХССE Co8 DIN 338 Форма C Тип ВИРЏИ

Сет завртка се користи широко во домот и канцеларијата на апаратот, комуникациска опрема и други машини

Се сретне вашата страст за воздухопловство колекционерски предмети Додадете на вашата колекција на ав

Бабата Спортски Картички & Игри.Име Можете Да Им Верувате!.Над 30 Години во Sportscard Индустрија!.Повеќе Карти

Производителот гаранција може да не се применува.ХССG DIN 338 Пакет од 5 Тип N Точно пресврт вежба малку, со д

Please wait...