0
clear
  • CRKT Џени Врен Компактен Секира за Отворено и Кампување, Зачинети Главата, 3 Остро Страни, Прав Грб Заврши SK5 Јаглероден Челик 2726
  • -20%
  • -20%
CRKT Џени Врен Компактен Секира за Отворено и Кампување, Зачинети Главата, 3 Остро Страни, Прав Грб Заврши SK5 Јаглероден Челик 2726

CRKT Џени Врен Компактен Секира за Отворено и Кампување, Зачинети Главата, 3 Остро Страни, Прав Грб Заврши SK5

DEN 2631.60

Достапност
Достапно за нарачка

Trifecta : Тројно работ главата за крајна сечење комунални.Силна И Лесна : Стакло армирано најлон се справи со е издржлив и лесен.Boltaron обвивка w/MOLLE компатибилен рака систем.Дизајниран од страна на Рајан Џонсон на RMJ Тактички во Чатануга, Тенеси.Дома во understory.Компактен како врен со залак како голем како на мечка, на Џени Врен Компактен отворено tomahawk е изграден за да се напредува во backwoods и пошироко.Со три две страни, без гранка, дневник, или камп оброк е безбедно.Од windows на неговата продавница во Чатануга, Тенеси, Рајан Џонсон на RMJ Тактички е забележан резултати на Каролина Wrens во текот на годините.Колоквијално наречена Џени Wrens во областа, својот долг угоре свиткани опашка инспириран скок на Jenny Врен Компактен tomahawk.Црно-обложена SK5 јаглероден челик глава е изграден со долга, криви главата работ за стружење, додека главната предност е подготвуваат да земе залак од гранка.Тешки, стакло армирано најлон се справи со е исклучително grippy дури и кога времето зема се сврти за најлошото.На трајни обвивка е MOLLE-компатибилни и лесно придава на пакети и автомобил рек системи.Изграден како птица со душата на woodsy воин.Спецификации : Должина на Ножот : 2.59" (65.66 mm)Работ : Plain Steel : SK-5 Blade Крај : Прав Coat Blade Дебелина : 0.25" (6.25 mm)Мелење : Flat Open Должина : 10.06" (255.60 мм)Тежина : 1.12 lb (0.51 kg)Рачка : Стакло Армирано Nylon Style : Tomahawk со Sheath Sheath Материјал : Стакло Армирано Nylon Sheath Тежина : 3.5 оз (99.22 g).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Екстра сила на рачка од Секира.КУПУВАЊЕ.5" Инчи најсовремена : 5" Инчи; Раководител : Висок Јаглероден Чели

Карактеристики : Масло Угасне За Униформа Цврстина и Правост.; Лице : Црвена Глеѓ Сечење на Рабови во Јас

Погоден за употреба на сите метални материјали вклучувајќи го и челик, бакар, алуминиум и многу повеќе.О

Ергономски Дизајнирана Рачка, Удобен Зафат, Не Боли Рака, Без Замор И Поефикасно Користење.Погоден За Уп

✔ RESHARPENABLE СЕЧИЛОТО:шефот на челик глава има заштитна обвивка и сечење на сечилото карактеристики цело

Погоден за употреба на сите метални материјали вклучувајќи го и челик, бакар, алуминиум и многу повеќе.Н

Совршена алатка за гаражи, фабрики, инженеринг, работилница Парична казна заби може да се користи за пли

Чај филтер со бајонет дизајн за лесна и работната енергија Природни стариот бамбус корени се рачно изр

Фитнес Рака Stirrup се Справи со Кабел Можете да ги обучуваат каде и да одите со овој комплет.Отпор Бендови

Датотеката главата усвојува T12 јаглерод алатка челик, што е исклучителна и со висока цврстина и долг жив

Дамаск Челик Лов Секира.Сопствен Рачно Изработени , Фалсификувани Дамаск Челик (1095 / 4340).ДАМАСК ЧЕЛИК ПР

【ТРАЈНИ】Острат датотека е направен од висок квалитет на T12 јаглерод алатка челик, што е исклучителна и

✅ ДОЛГОТРАЈНИ СЕКИРА.Секира е направен со целосно да се откажат фалсификувани CR челик, која исто така е

Совршени за отпор бендови, домашни спортски сали, и кабел машини, Смит машина, bowfle машина, фитнес машини,

Разделување секира за разделување на трупци и парчиња од дрво.Влакназасилен ПА вратило прави секира тр

Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објекто

⚔️ НОРДИСКА СТИЛ Нашата ракафалсификувани Викинг секира "Skeggøx" не е едноставна алатка која секој може

НАПРАВИ МЕЛЕЊЕ ПОБРЗО : Овие дијамант битови се направи мелење стакло побрзо.Со ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ : Бит

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема

?Се ПРИМЕНУВААТ ЗА¡¿Погоден за сите метални материјали, вклучувајќи и челик, бакар, алуминиум, итн ?ВИСО

Please wait...