0
clear
  • LEXT650H04A - Lexmark T650H04A Висок Принос Тонер
  • -20%
  • -20%
LEXT650H04A - Lexmark T650H04A Висок Принос Тонер

LEXT650H04A - Lexmark T650H04A Висок Принос Тонер

DEN 7439.28

Достапност
Достапно за нарачка

Device_Types - Ласерски Печатач.Бои - Црна.Страница-принос - 25000. Supply_Type - Тонер.Определување на пофини детали во вашата работа.Дизајниран за едноставни за инсталација.Оваа тонер генерира оптимален квалитет на печатење.Уредот Видови : Ласерски Печатач Бои : Црна Страница-Принос : 25000 Снабдување Тип : Тонер.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Модел на Numbe : Компатибилен за HP : 80 X CF280 X Тонер Касети.Пакет Содржина : 2 x Црна компатибилен HP : 80 X CF280 X Тон

Тонер кертриџ страници:Црна 20000 страници ;боја 12000 страници (при 5% покриеност на Писмо / А4).Тонер Кертриџ

HP 87 X (CF287 X) тонер касети да работи со : HP Laser Jet Enterprise M527, M506, M501 Заштедат до 25%, со висок принос тонер HP.Кертри

Страница Принос : 11000 страници.Публикации живот : 3 години.Боја : Црна / бела 6 пакет на Компатибилен Ricoh AFICIO

Нашите Пријателски Персоналот е Секогаш Подготвен да Ви Помогне Со Ништо– Ако има било какви прашања, о

Се продаваат како 1 Секој.Направи обичните во вонредна со висококвалитетни отпечатоци.Создава фини лин

За Употреба Во HP Enterprise HP Laser Jet HP Laser Jet Enterprise : 500 Боја M551dn, 500 Боја M551n, 500 Боја M551xh, 500 Боја MFP M575dn, 500 Боја MFP M575f,

Една година гаранција за парите назад!.Продавница сега да се спаси екстра 10%.Бесплатен превозот за сите

Сите Micr Pro производи имаат 1 година за парите назад гаранција ако поради некоја причина сте незадоволни

Се добие сигурен печатење перформанси, во фер цена.Нашите патрони се тестирани за да се обезбеди постој

Пакетот вклучува : Компатибилни тонер касети замена за брат TN336 TN331 Висок Принос 4 Пакет.Печати Принос До

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е огранич

ВКЛУЧЕНИ : Samsung CLTR406 Компатибилен Црна и Боја на Слики на Тапан Единица.(1 од Црна и Боја).PIGE ПРИНОС : 16,000

Пакет Содржина : 3 Pack (1 Cyan / 1 Magenta / 1 Yellow) 201 X CF401 X CF402 X CF403 X Тонер Кертриџ.Страница Принос : Секоја Боја околу

Тип На Производ : Мастило Или Тонер.Пакет Димензии : 31.242 Cm L X14.732 Cm W X12.7 См Х Земја На Потекло : Јапонија.Пак

За да го Замените Тонер Касети Со Дел Броеви : 105 L MLTD105 L 105 S MLTD105 S.Компатибилност За Samsung ML2525 W ML2525 ML2545 ML1915 Г

Тонер кертриџ страници:Црна 20000 страници ;боја 12000 страници (при 5% покриеност на Писмо / А4).Тонер Кертриџ

Направени и поддржани во САД од страна на Печатење.Зачувај.Се повторува (Рангиран #346 на Ад 500 Најбрзо Рас

Овој производ е од страна на Канон.Отпад Тонер Шише за Canon image RUNNER ADVANCE C5240 Боја Ласерски Печатач (ОЕМ), изр

Страница Принос : 8,000 рок на траење : 2436 месеци.Ние нудиме молња брзо испорака на сите печатење снабдувањ

Содржини : 2 Пакет CF248 A Црн тонер касети.Печати Принос : До 1,000 страници во црно тонер кертриџ, при 5% покрие

Please wait...