0
clear
  • ASRock B365 ФАНТОМ ИГРИ 4 LGA1151/ Intel B365/ DDR4/ Quad CrossFireX/ SATA3&USB3.1/ М 2/ A&GbE/ ATX Плоча
  • -20%
  • -20%
ASRock B365 ФАНТОМ ИГРИ 4 LGA1151/ Intel B365/ DDR4/ Quad CrossFireX/ SATA3&USB3.1/ М 2/ A&GbE/ ATX Плоча

ASRock B365 ФАНТОМ ИГРИ 4 LGA1151/ Intel B365/ DDR4/ Quad CrossFireX/ SATA3&USB3.1/ М 2/ A&GbE/ ATX Плоча

DEN 2279.76

Достапност
Достапно за нарачка

Процесорот : LGA1151, Поддржува 9/ 8 Генерација на Intel Core процесори, ПРОЦЕСОРОТ до 95 W.Чипсет : Intel B365. Меморија : 4x DDR4-2666/ 2400/ 2133 DIMM слотови, Dual Channel, Не-ECC, Unbuffered, Максимален Капацитет од 64 GB.Слотови : 2x PCI-Express 3.0 x16 Слотови (една на x16; двојна на x16/ x4), 2x PCI Express 3.0 x1 Слотови (флексибилни PCIe).Мулти-графика : Поддржува AMD Quad Cross Fire X и Cross Fire X Технологија.Стил : Матична Плоча.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

【ЗА INTEL ASUS】Z590 / H570 / Q570 / B560 / H510 серија, Z490 / H470 / Q470 / B460 / H410 серија, Z390 / Z370 / H370 / Q370 / B365 / B360 / H310 серија, X299 сери

Лесно да го инсталирате и конфигурирате, plug and play 6 bits per channel има максимум 262144 бои.Поддршка резолуција од 6

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

MQ2 Гас Сензор.Чувствителни за ЛПГ, пропан, водород.utput напон зголемува заедно со концентрацијата на мери

Капацитет : 2 GB.Форма Фактор : 240 pin DIMM.Брзина : DDR2 PC25300 667 MHz.Халоген Слободен; ROHS; Гаранција : Живот...

Поддршка за 3та Генерација AMD Ryzen процесори и идните AMD Ryzen процесори со надградба на biosот.Поддржува dual chann

Еден штекер Р3 (LGA 2011) го поддржува и Интел 4та генерација.Core i7 серија, Xeon processor E52600 v4 / v3, E51600 v3 До 64 GB неECC UDIM

Можете да ја промените нула, или нула W како У диск преку P4wn P1 P4wn P1 проектот се, и го користат тоа како Bad USB

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Опис : На Товар на Клетката Засилувач е мала збег одбор за HX711 IC што ви овозможува лесно да ги прочитате о

Матични плочи функција сите најнови решение за ентузијаст гејмери и prosumers.Heatsink и подобрени коло дизајн

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Други брендови испрати biosот кодот на ЗЗК заглавјето, и некои испрати до PCI слот.Четири слој PCB дизајниран

има нискибучава ПИ ладење функција, која балансира на топлина и акустика со намалување на брзината на в

Капацитет : 2 GB.Форма Фактор : 240 pin DIMM.Брзина : DDR2 PC25300 667 MHz.Халоген Слободен; ROHS; Гаранција : Живот 2 GB DDR2 PC25300

Оваа платформа бара моќен напојување.Бидете сигурни дека вашиот напојување е доволно за поддршка на ов

Функција : 1.Поддршка нормална меморија и ECC меморија на серверот не може да се меша во исто време.0 / Gigabit м

има нискибучава ПИ ладење функција, која балансира на топлина и акустика со намалување на брзината на в

има нискибучава ПИ ладење функција, која балансира на топлина и акустика со намалување на брзината на в

DDR4 меморија компатибилност 5 X Заштита II Напреден хардвер заштитни мерки за ситеколо заштита.Медиауспе

Добра компатибилност, како и проширување на просторот, не се смета за системот на меморија.DDR3 меморија, 1

Please wait...