0
clear
  • Сомот Кочии Дневна Внатрешна со 3 Полулегнал Агли, Модерен Sleeper Стол Кревет за дневната Соба и Спалната соба, Конвертибилна Дневна Стол со Солидна Заострените Метал
  • -20%
  • -20%
Сомот Кочии Дневна Внатрешна со 3 Полулегнал Агли, Модерен Sleeper Стол Кревет за дневната Соба и Спалната соба, Конвертибилна Дневна Стол со Солидна Заострените Метал

Сомот Кочии Дневна Внатрешна со 3 Полулегнал Агли, Модерен Sleeper Стол Кревет за дневната Соба и Спалната соба,

DEN 5037.60

Достапност
Достапно за нарачка

➢ Удобно за Lounging : површината е направен од добар квалитет сомот, што е многу мазна и мека.Внатрешноста е исполнета со висока густина пена за подобра еластичност, што го прави удобно да седат и тоа не ќе стане надвор од форма лесно. ➢ 2 во 1 Конвертибилна Стол Кревет : На backrest може да се прилагоди на 3 различни полулегнал агли, како дизајнот може да се избегне седи премногу долго во една положба, па како да се намали болката во грбот.Акцентот троседот стол може да се претвори во мала sleeper кревет лесно, кој е многу добро за lounging или земање на нап. ➢ Функционални и Стилски : Тоа доаѓа со две мали перници со сомот покривка, која е многу функционална и елегантен.Мазна линија дизајн и роуз златна заострените нозе направи оваа futon стол повеќе шик, со додавање на повеќе модерни елементи во вашата соба. ➢ Цврст Структура : рамките на нашите кочии дневна стол е изградена со цврста иверица, која е многу здрав и нема да попуштат лесно.Уште повеќе, цврсти златни метални нозе направи база постабилна и ќе има нема рѓа и flaking боја лесно. ➢ Лесно да се Постави : Само едноставна собранието е потребна, која е супер лесно и едноставно.Ако постои било каков проблем со производот, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Ние и ветуваме дека ќе се потрудиме да вашето задоволство.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Елегантни & Практичен Дизајн : Чисти линии и стилски дизајн додава современ допир да вашиот дом и кујна.Т

Приклучи се вашите омилени херојски Кученца со Шепа Патрола виткање деца активност табела поставена од

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Машина За Миење ❤️ Направени од приј

Применливи прилики : конференциска сала, ресторан, канцеларија, студија, спална соба, училница, кафе, бар

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Она што е уште поважно, д

Стил : едноставен и модерен.материјал : пластика.Применливи објект : Возрасни.Погоден за ресторан студиј

Стил : едноставен и модерен.материјал : пластика.Применливи објект : Возрасни.Погоден за ресторан студиј

Модерниот Стил : Кожаfriendly СТП текстил и со висок квалитет удобна перница, дијамант провери и потресени д

ЗАЧУДУВАЧКИ СЕКАДЕ : се Направи вашата соба заслепуваат со овој компактен 3фиока салон дека е насликана

Висококвалитетна ABS пластика и пенливи кристал,прекрасен изглед,не е лесно да падне.Погоден за сите вид

Совршен cutouts за звучници, камера и други пристаништа.Мек Силикон TPU Браник нудат заштита од случајно паѓ

Стил : едноставен и модерен.материјал : пластика.Применливи објект : Возрасни.Погоден за ресторан студиј

КУКЛА КОШНИЦА ПРЕВОЗНИКОТ : Оваа симпатична мојсеј кошница превозникот одговара на кукли до 15".ОДЛИЧЕН

Модерниот Стил : Кожаfriendly СТП текстил и со висок квалитет удобна перница, дијамант провери и потресени д

На флексибилност на овој Складирање Рек го прави лесен за деца, тинејџери, мајки, учениците, наставницит

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Машина За Миење ❤️ Направени од приј

Висококвалитетна ABS пластика и пенливи кристал,прекрасен изглед,не е лесно да падне.Погоден за сите вид

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Стил : едноставен и модерен.материјал : пластика.Применливи објект : Возрасни.Погоден за ресторан студиј

Уште една многу корисна карактеристика на оваа градите – настрана од рака фиоки – е голема горна површ

Изработени од горестандард за квалитет дрвен материјал со парична казна изработка така има мазни и трк

И ова бебе playard со bassinet доаѓа со lockable тркала, така што родителите можат слободно да се движат овој пакет n

Овозможува многу опции за да им помогне го задржи вашето дете соба, училница, дневните или playroom ослободе

Висококвалитетна ABS пластика и пенливи кристал,прекрасен изглед,не е лесно да падне.Погоден за сите вид

3", малку пошироко на предната и потесни на задната страна на дизајнот.План започнува на датумот на купув

Висококвалитетна ABS пластика и пенливи кристал,прекрасен изглед,не е лесно да падне.Погоден за сите вид

Клупата места отворени за да се открие скриени складирање.Седишта и база во бела насликани заврши.Доаѓа

Безбедност Материјал висина засилен панели се спречи бебе од повлекува над.ASTM сертифицирани.Не се лизг

Please wait...