0
clear
  • Glamaker Жените Fuzzy Руно Вратоврска Боја Pullover Sweatshirt Преголеми Sherpa Долг Ракав Блузи со Џебови
  • -20%
  • -20%
Glamaker Жените Fuzzy Руно Вратоврска Боја Pullover Sweatshirt Преголеми Sherpa Долг Ракав Блузи со Џебови

Glamaker Жените Fuzzy Руно Вратоврска Боја Pullover Sweatshirt Преголеми Sherpa Долг Ракав Блузи со Џебови

DEN 671.76

Достапност
Достапно за нарачка

4"-Должина на : 65.9"-Sleeve Должина : 65. Оваа Fuzzy Јакна има џебови на 2 страни, може да се стави долу вашиот телефон и топло вашите раце.8"-Должина на : 67cm/26.П : Колку време е потребно за да се дојде?2. 【Натпревар】 : Лабава sherpa Sweatshirt е лесно да се спарите со фармерки, тесни leggings, здолништа, панталони, патики, потпетици или чизми, без разлика повик или мода ќе бидат на овој врвот Мора да се има за вашата гардероба.A : Можете да ги мие со рака во ладна вода, не користете кајгана.A : Да, тоа има 2 џебови.8"-Sleeve Должина : 62.На fuzzy на sweatshirt прави sweatshirt помек и потопло.Sherpa,Полиестер,Памук,Руно.Без разлика колку тие се совпаѓаат, тие изгледаат многу стилски и модерен.6"-Должина на : 63cm/24.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

палта за жените се готви палта за жените беж палта за жените краток дожд палта за жените дожд палта за же

⛄Материјал Оваа Мода Грбот е изработен од Полиестер висат линија или сува.spagetti женска блузи исечете же

Please wait...