0
clear
  • MOSNOW француски Beret Уметник Шапка, Класичен Солидна Боја Баскиски Beret Капи Есен Зима Капа за Жени, Девојки Дами
  • -20%
  • -20%
MOSNOW француски Beret Уметник Шапка, Класичен Солидна Боја Баскиски Beret Капи Есен Зима Капа за Жени, Девојки Дами

MOSNOW француски Beret Уметник Шапка, Класичен Солидна Боја Баскиски Beret Капи Есен Зима Капа за Жени, Девојки

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

????【Премиум Материјалот】Овие прекрасни француски стил beret капи се квалитетни акрил и се високо квалитетен моден избор на headwear, мека на допир, удобно да се носат, да не се намали или pilling, погоден за зима, есен и пролет се носат. ????【Класичен & Мода】 Овие солидна боја berets се одличен додаток која е едноставна, класична, тие имаат лесно препознатливи тркалезна форма и мал опашката на врвот, на круната центар, wearers може да ги носи директно или поместување, но во секој начин, француски berets секогаш да додадете многу стил на вашиот целокупниот изглед. ????【Апликација & Повод】француски стил beanie капи погоден за сите прилики, како што се матурска, враќањето дома, партија, патување или само за повик за употреба.и може да се носи со различни облека и различни фустани. ????【Една Големина Одговара на Сите】Идеален за жени од сите возрасти, и да дојде во прекрасни живописни бои.Француски berets никогаш не може да излезе на стил, тие се perennially во мода. ????【Совршен Подарок 】ќе добие 1 парче мешавина француски beret.Тоа е одличен подарок за Божиќ, денот на Благодарноста Дена, Мајката Ден, Денот на Вљубените, Семејството Партии и Пријател'.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Интегрален одговара.Топол и пријатен на допир.Внатрешниот термичка обвивка.Ергономски облик прилагоде

Машина За Миење.Интегрален одговара.Топло и пријатно се чувствуваат.Внатрешниот термичка обвивка.Ерго

Интегрален одговара.Топол и пријатен на допир.Внатрешниот термичка обвивка.Ергономски облик прилагоде

Please wait...