0
clear
  • PRETTYGARDEN Жените Две Парче Облека Шарени Кратко Sleeve Pullover и Долги Панталони Тренерки Pajama Дневна Jogger Поставува
  • -20%
  • -20%
PRETTYGARDEN Жените Две Парче Облека Шарени Кратко Sleeve Pullover и Долги Панталони Тренерки Pajama Дневна Jogger Поставува

PRETTYGARDEN Жените Две Парче Облека Шарени Кратко Sleeve Pullover и Долги Панталони Тренерки Pajama Дневна Jogger

DEN 623.76

Достапност
Достапно за нарачка

4"-Дното Должина 99cm/38.9"-Половината 65cm/беа 25,5"-Задник 102cm/40.9"-Задник 113cm/44.L-Size-Блузи Должина 65cm/беа 25,5"-Биста 110cm/43. -Модни Совети : Во Пролет или Есен, Ќе Можат да Носат Еден Пар На Патики или Палто за да се Постигне Добра Секојдневно Носење.5"-Задник 107cm/42. Поради светлината и на екранот за разлика, на боја може да биде малку поинаков од слики. -Облека Нега : Рака Мие Со Ладна/Висат Да Се Исуши/Машина За Миење.2 Боја Блок Круг Вратот 2 Парче Дневна Сет За Жените.М-Size-Блузи Должина 63.7"-Биста 127cm/50"-Половината 90cm/35. -Облека Вклучени : Краток Ракав Pullover И Долги Панталони Со Џебови.4"-Биста 99cm/38.4"-Дното Должина 99cm/38. Поради светлината и на екранот за разлика, на боја може да биде малку поинаков од слики.5 cm/25"-Биста 104cm/40. -На Шарени Моделот Е врв На Повик Две Парче Облека , што го Прави Полна со Виталност.6"-Задник 120cm/47.1"-Дното Должина 96cm/37.2"-Дното Должина 100. -Тип : Тренерки Сет, Pajama Сет, Џогирање Во Собата, Дневна Сет, Тренингот Во Собата.1"-Половината 83cm/32. На Дното На : Долги Панталони, Два Странични Џебови, Drawstring, Висока Еластичен Појас, Зрак Нога, Шарени Шема.1 Шарени Crewneck 2 Дел Тренерки Сет За Жените.Купување На Белешки : .3"-Половината 76cm/29.4"-Половината 76cm/29. -Основни Долги Панталони Е Лесно Да Се Спарите Со Било Култури Блузи. -Блузи : Околу Врат, Полна Боја, Лабава Одговара, Контраст Боја, Мека, Шарени Модел, Лесен, На Повик.XL-Size-Блузи Должина 66.4"-Задник 127cm/50"-Дното Должина 102cm/40. *ДИЗАЈН : 2 Парче Облека за Жени,Секојдневен Тимови за Жени 2 Парче Сетови,Activewear Комплети За Жени,Тренерки За Жени во Собата, Дневна Комплети За Жени,краток ракав pajama сет,Jogger Комплети За Жени 2 Парче,Sleepwear Комплети За Жени,2 дел тренерки сет,Краток Ракав Блузи и Долги Панталони,шарени облека,Два Странични Џебови,Половината Drawstring,Екипажот Вратот,Зрак Нога,Лабава Одговара,Шарени Кратки Ракави,Класика.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Рака Мие Само.Затворање Тип : Pullover.Совршен за sleepwear, дневна носат, повик носат, да уживате во вашето слобо

Може да се купи тоа како слатка вљубените / роденден / мајка / подарок.ФУНКЦИЈА : Две парче сатен свила дол

100% Полиестер.Еластична Drawstring Половината затворање.Машина За Миење.ПРОСТРАНА FIT Нашите PJs се дизајниран

5% spandex.Увезени.Копче затворање.Рака Мие Само.МЕКА + ЕЛАСТИЧНА GISELE ТКАЕНИНИ : мешавина од buttery мека и кул на

Големина XSmall (НИ 46); Малите (НИ 68); Среден (САД 810); Големи ( САД, 12 ); XLarge ( НИ 14); 2 XГолем ( НИ 16); 3 XГолем ( НАС 18).Е

100% Viscose.Се повлече На затворање.Ова три парче pajama панталони дневна сет доаѓа со една мека camisole, соодветен

5% spandex.Увезени.Копче затворање.Рака Мие Само.МЕКА + ЕЛАСТИЧНА GISELE ТКАЕНИНИ : мешавина од buttery мека и кул на

95% Rayon, 5% Други Влакна.Drawstring затворање.Машина За Миење.Ултрамеки Pajama Дното : 95% Полиестер, 5% Spandex.Spandex прави

5% spandex.Копче затворање.Цветни печатење, без ракави camisole и кавга трим шорцеви пижами сетови.Прилагодливи

Подарок Сет Вклучува.Валентино Дона Роден во Ромските Eau de Parfum Спреј, 3.4 оз.Валентино Дона Роден во Ромск

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 59% Памук, 36% Полиестер, 5% Elastane.Увезени.С

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Краток ракав спиење врвот има рецка јака, копче

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Женска Мики Маус & Пријатели пижами.Бо

Може да се купи тоа како слатка вљубените / роденден / мајка / подарок.Симпатична и секојдневен loungewear сет.

5% spandex.Увезени.Копче затворање.Рака Мие Само.МЕКА + ЕЛАСТИЧНА GISELE ТКАЕНИНИ : мешавина од buttery мека и кул на

Please wait...