0
clear
  • DEWALT DCH133B 20V Max XR Brushless 1 D-Справи со Ротари Вежба Чекан (Алатка Само) (Обновена)
  • -20%
  • -20%
DEWALT DCH133B 20V Max XR Brushless 1 D-Справи со Ротари Вежба Чекан (Алатка Само) (Обновена)

DEWALT DCH133B 20V Max XR Brushless 1 D-Справи со Ротари Вежба Чекан (Алатка Само) (Обновена)

DEN 4387.44

Достапност
Достапно за нарачка

Оптимизиран 2.6 J механизам овозможува побрзо отколку corded Брзина на Апликацијата.DEWALT електроника овозможи алатка за одржување на брзина низ целата апликација без bogging надолу дури и со најголем битови.Издржливи германски Инженерните механизам за долг животен век, дури и во најтешките бетон.Компактна големина овозможува пристап до простор ограничените области.Алатка Само, за Батеријата и Полначот се Продава Одделно.На DEWALT DCH133 BR (Уверение Обновена) 20 V Max XR Brushless 1 D-Справи со Ротари Чекан е компактен мала тежина со високи перформанси ротари чекан дека има трајни германски инженерните механизам кој обезбедува 2.6 joules на влијанието на енергија.Во срцето на оваа алатка е DEWALT brushless мотор и издржливи ротари чекан механизам.Со својата подобро од corded брзина на апликацијата, компактни димензии, мала тежина и избалансиран дизајн, овој чекан може да го замени вашиот corded алатка.На механичките спојки го подобрува корисничкото контрола во врзе до ситуација и може да помогне да се минимизира ненадејна вртежен момент на реакција.На DCH133 е прав екстракција подготвени за D25301 D.Алатка Само, за Батеријата и Полначот се Продава Одделно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Електрични чекан dustproof маска, ефикасно спречување на прашината се таложи, да се спречи инхалација на бел

Please wait...