0
clear
  • Paasche Airbrush МИЛИ-1AS се Хранат Airbrush
  • -20%
  • -20%
Paasche Airbrush МИЛИ-1AS се Хранат Airbrush

Paasche Airbrush МИЛИ-1AS се Хранат Airbrush

DEN 1819.92

Достапност
Достапно за нарачка

МИЛИ Airbrush : МИЛИ Двојно Дејство Внатрешни Микс Св Хранат Airbrush – Овој модел може да се постигне спреј модели од фини детали за поширока покриеност ракување светлина, средни и тешки течности.Двојно Дејство Airbrush : На МИЛИ серија е тенки тело airbrush со кроена алуминиум се справи со тоа, има способност да се спреј повеќето материјал без разлика дали се дебели или тенки.Paasche Airbrush : Инсталиран со главата големина (.74mm).Вклучува 1/8"BSP Адаптер.Направени во САД (Претходно МИЛИ-SET).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Висока прецизност спреј пиштол и добра atomization ефект, тој ќе ја зачува вашата слика материјал...

Paasche Шишиња : Овие airbrush собранието стаклени шишиња се за една акција и да дојде со метален капак.Airbrush Бој

ИНОВАТИВНИОТ ДИЗАЈН на рационализација На антиscalding парапет дизајн е повеќе confortable и побезбедно; машина

Спрејови Светлината на Тешките Вискозност Боја Материјали!.Може да се користи со дебели или тенки Боја

Злите Бои е ултрависок перформанс, мултиповршина airbrush бојата погоден за било каква подлога од ткаенина

На лесензачистење на боја мие далеку само со сапун и вода, правење на вашиот постизработка расчистување

TCP Глобален Бренд 11 Парче Чистење Комплет со 5 Парче Мини Чистење со Четка во Собата, 5 Парче Мини Чистење

5 оз ●Пакет Големина : 9.7 оз Пакет Листа : 1 * 10ft Најлон Плетенка Airbrush Црево 1 * Airbrush Брзо Ослободување Disconnect

Комплетен Сет.Неопходна Алатка за Airbrush.♦ КОМПЛЕТЕН СЕТ : На airbrush чистење комплет вклучува сè што ви треб

АктивирањетоПотребен воздухбоја контрола уред.Тоа им овозможува на корисниците да се утврди количеств

Ве молиме да земете во реалниот како стандард.Спецификација : Материјал : Aluminum Optional Боја : Црвена;Black Input Н

Meichoon Airbrush Перење Алатка, Airbrush Алатка 4 парчиња Airbrush Додатоци сет Карактеристики : ✔ Овој мултицел чистењ

1.Една Акција Да Предизвика Контрола 2.Голем резервоарот е лесно да се чисти, има повеќе бои за подолго пр

Професионален Мајстор Airbrush Торта Декорирање Airbrushing на Системот со 3 Магистер Airbrushes најдобро продаванит

Корисна алатка за вас да го поставите вашиот негува airbrushes и брзо да ја промените вашата airbrushes, бои или др

Please wait...