0
clear
  • DECOU Солидна Боја Класичен француски Уметник Beret Шапка Волна
  • -20%
  • -20%
DECOU Солидна Боја Класичен француски Уметник Beret Шапка Волна

DECOU Солидна Боја Класичен француски Уметник Beret Шапка Волна

DEN 263.76

Достапност
Достапно за нарачка

100% Волна. 100% волна и дебел материјал и помогне да се задржи топло.Една големина одговара на повеќето и добра condistion во истегнување.Многу бои и тоа е голем опсег за да изберете.Тоа може да биде одличен подарок избор и тоа го покажува вашето срце и, исто така, длабока грижа.Дефинитивно голема капа за зима. 100% волна и дебел материјал и тоа е голема капа за зима.Тоа може да биде одличен подарок избор.Тоа е во одличен квалитет и ние нудиме 100% сигурни дека тоа и голема откако услуги, како и.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

????【Премиум Материјалот】Овие прекрасни француски стил beret капи се квалитетни акрил и се високо квалите

Интегрален одговара.Топол и пријатен на допир.Внатрешниот термичка обвивка.Ергономски облик прилагоде

Интегрален одговара.Топол и пријатен на допир.Внатрешниот термичка обвивка.Ергономски облик прилагоде

Машина За Миење.Интегрален одговара.Топло и пријатно се чувствуваат.Внатрешниот термичка обвивка.Ерго

Please wait...