0
clear
  • Greentime 700 КОМПЈУТЕРИ Смола Chiristmas Копчиња Избрани Копчиња 2 и 4 Дупки Круг Занает за Божиќ Партија Украси за Шиење DIY Занаети Децата Manual Копчето Сликарство,DIY рачно изра
  • -20%
  • -20%
Greentime 700 КОМПЈУТЕРИ Смола Chiristmas Копчиња Избрани Копчиња 2 и 4 Дупки Круг Занает за Божиќ Партија Украси за Шиење DIY Занаети Децата Manual Копчето Сликарство,DIY рачно изра

Greentime 700 КОМПЈУТЕРИ Смола Chiristmas Копчиња Избрани Копчиња 2 и 4 Дупки Круг Занает за Божиќ Партија Украси

DEN 359.76

Достапност
Достапно за нарачка

Пакетот вклучува 600-700 парчиња на смола копчиња.Како нашите пакување е пондериран, постојат некои разлики во бројот на копчиња.Но тежината е обично околу 10.23 оз,повеќето се 4 дупки копчиња, неколку од 2 дупки копчиња,изобилство смола копчиња може да се сретнат разни потреби.Божиќ копчиња е дијаметар на овој пакет на копчиња се разликуваат од 0.7 cm/ 0.28 инчен до 2,5 см/ 1 инчен; Забелешка : мали предмети, не се погодни за деца под 3 години.Божиќ стил : овие копчиња на мулти големини доаѓаат во 3 бои, црвена, бела и зелена, кои се типични и класични бои на Божиќ.Висок квалитет и помине на безбедност на сертификат, 100% не-токсични, тоа е безбедно да се користи и за деца и возрасни.Божиќ и дневни usages : погоден за Божиќ занаети и други празнична занаети, старо-резервации, - карта во донесувањето одлуки, копче за арт, или да се шие на нив, на палта, фармерки, јакни и др.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Глава Кол : 36mm / 1.43"; Конец Големина : M6 x 20mm (D*L);.Главен Материјал : Пластика, Метал;.Главната Боја : Сребро Н

*Лесен и Удобен : Копчето и unbutton со една рака, па дури и два прста, лесно и брзо!Нема повеќе да се бори и вре

СТИЛ Бранеа Никел е идеална компонента за секое дрво, обоени или насликани кабинети и фиоките.ЛИЧНИ До

1000x Шиење дрво Копчиња Материјали NK2366 Мешани Мачка.Оваа копчиња изработени од дрво, може да се користи з

Крај до крај вкупната големина е 50mm, дупка големина е за 4mm.Унисекс за мажите и жените да DIY сопствен моде

✿【Одличен Материјал и Изработка】Нашите Замена Жан Копчиња се направи одлични рѓадоказ бакарни легур

????Пакет Содржина : 12pcs x Акрилик Кабинет Копчиња ????На акрилик т knob со кристално јасна форма и едноставни

кол 18mm,околу 0.71 во.направени од смола.Flatback мултиобоени копчиња за шиење.мали fastener за пружа две парчиња н

Овие јаже фиока копчиња се рачно направена од високо квалитетни бели јута twines заврзана во една убава цр

Пакетот Вклучува : 50 парчиња Тип на Производ : Копчиња.Облик : ТРКАЛЕЗНА.Техника : Позлата.Копчето Тип : К

Богата, темно бронзена заврши со брусен моменти.Достапни во повеќе и завршува.Круг ringed knob форма.Монтажа

Широк спектар на употреба : кристал копчиња се многу убави и издржливи, многу погодна за фиоки, кабинети,

Проекција : 13 / 16 Инчен : Дијаметар : 21 / 8 Инчен X 11 / 16 Инчен; База : 1 / 2 Инч.Разноврсна колекција, на Serendipity па

Mearsurements : : Дијаметар : 1.1"; База Дијаметар : 0.6" ;Проекција : 1";Со кратки шрафови 0.87" и alonger завртки 1.57".Едноста

МАТЕРИЈАЛ : 5 Pack кабинет копчиња Изработени од Високопрецизност и Квалитет на метал со убава во потрага

Пакет Содржина : 20 x Печурки Мини Справи со Монтажа Завртки.Широко се користи во различни врати,кабинет,ф

3 D печатење на екран : На копчиња се мали и компактни, како и за печатење во внатрешноста на кристално ста

Димензии : 1.187 x 1.125 x 1.187 инчи.Произведено во Кина.Производ од Berenson хардвер.Материјал Тип : керамички.Овие

1000x Шиење дрво Копчиња Материјали NK3012 Мешани Квадратни.Оваа копчиња изработени од дрво, може да се корис

Пакет Вклучувајќи : 10pcs x T Салон Копчиња ; Материјал : Орев+Месинг; Боја : Злато Браун.Ова тknob е направен од

На фиока knob има многу уникатен печати, рачно изработени, со две должини на завртки и навртки, едноставна

ЛАЖИЦА BUSKS : Овие се совршен лажица busks за затворање на лажат историски и антички busks!.ГОЛЕМИНАТА : Ние нуд

Пакетот Вклучува : 100 Метри Тип На Производ : Копчиња.Декорација : Rhinestones.Функција : ЕкоПријателски.Функц

1000x Шиење дрво Копчиња Материјали NK2356 Мешани Стои Зајакот.Оваа копчиња изработени од дрво, може да се ко

100 компјутери 38mm Кокос Школка Дрво Копчето Занает Бележник за Шиење Копчето Добро Стокмено и DIY Идеи.Мат

Please wait...