0
clear
  • yuytee Еден Автоматски се Види Winder, Карбонски Влакна Екран зачувување Кутија Усвојување на Фреквенција Конверзија за Механички рачен часовник Види 100-240V(НИ)
  • -20%
  • -20%
yuytee Еден Автоматски се Види Winder, Карбонски Влакна Екран зачувување Кутија Усвојување на Фреквенција Конверзија за Механички рачен часовник Види 100-240V(НИ)

yuytee Еден Автоматски се Види Winder, Карбонски Влакна Екран зачувување Кутија Усвојување на Фреквенција Конверзија

DEN 909.36

Достапност
Достапно за нарачка

СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : Големина приближно 14.5 x 14 x 15.5 cm / x 5.7 5.5 x 6.1 во, АА батерии тоа го прави, мобилен winder.Тоа е погоден за повеќето часовници на пазарот, така што вашиот механички watch може да работи нормално дури и ако го оставите дома.КОРИСТИМЕ ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Кожа за обложување, фина текстура и прекрасен изглед, исклучителна изведба.Хардвер зглоб, добра отпорни на корозија перформанси, висока цврстина.Направете вашиот види подобро сочувани.БУЧАВА-ИЗОЛИРАЊЕ на : Усвојување фреквенција конверзија движење, точен излез, ефективна конверзија на енергија за намалување на потрошувачката, молчи намалување на шумот, моќни перформанси, подолг сервисен живот.ЕЛЕГАНТЕН ИЗГЛЕД : Црна карбонски влакна материјал, убава и елегантен изглед, фина текстура.Прозорецот дизајни, лесен и удобен екранот, доаѓаат со watch ткаенина за чистење.УБАВ ПОДАРОК : Со елегантен изглед и внимателен дизајн, овој часовник winder е одлична за лична употреба, продавница екранот и домашна декорација.Ќе биде идеален подарок за роденден, денот на вљубените, свадба, Божиќ и нова година.Боја : Нас.

Спецификацијата

Condition:
100% Brand New 
Item Type:
Watch Winder BoxMaterial
Size:
Approx. 14.5 x 14 x 15.5cm / 5.7 x 5.5 x 6.1in
Mode of Power Supply:
Battery or plug-in
Battery Model:
2pcs AA batteries (not included)
Input Voltage:
100-240V
Package List:
1 x Watch Winder Box 1 x Watch Cleaning Cloth 1 x Plug 1 x Manual  :

Со стоката дадена додека купуваат

Please wait...