0
clear
  • Inno Жените Плус Големина Осип Guard Кошула Кратко Sleeve UPF 50+ Бански Тренингот Врвот 1X 2X 3X 4X 5X 6X
  • -20%
  • -20%
Inno Жените Плус Големина Осип Guard Кошула Кратко Sleeve UPF 50+ Бански Тренингот Врвот 1X 2X 3X 4X 5X 6X

Inno Жените Плус Големина Осип Guard Кошула Кратко Sleeve UPF 50+ Бански Тренингот Врвот 1X 2X 3X 4X 5X 6X

DEN 575.76

Достапност
Достапно за нарачка

85% Полиестер, 15% Spandex.ПЛУС ГОЛЕМИНА : 1 X, 2 X, 3 X, 4 X, 5 X, 6 X големини се вклучени за вашиот избор, давајќи широка удобно се вклопуваат.ЗАШТИТА од СОНЦЕ : UPF 50+ ткаенина ја заштитува вашата кожа од 98% UVA/UVB зраци.ФУНКЦИОНАЛНА СПОРТСКИ ТКАЕНИНИ : Ова rashguard shirt е направен од лесен ткаенина која има брз-сува, влага-wicking, 4-начин еластичен, и дише, ви нуди да се излади и меко чувство во текот на летото.КРАТОК RAGLAN РАКАВ : краток raglan ракави, со coverlock шевовите даде олеснување на движењето на носителите.Со спротивставени обоени ракав, ова пливаат кошула дава чисто и ласкави спортски изглед.НАВРАТИ се : трчање, тренингот, пливање, rashguard, планинарење, риболов, спортски, крајбрежје, едрење, патување, и голем број на активности на отворено.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Разбуди вашите сетила и транспорт себе да егзотични рајот со Сандала на Рубин од Carolina Herrera.Објавен во 2019,

Голема Вредност.Одлично Се Вклопуваат.Традиционален Стил.Лесен за вклучување / исклучување.Украсениот

Spandex,Најлон 【Високо квалитетен Материјал】 На две парче бански костуми perfect за жените се направени од на

Жена Возрасни Лирски Современиот Модерен Танц Костим.Без ракави, круг деколте, ruched градите, исечок наза

Машина За Миење.Стилски Desing, Пациентот Удобно Облека Модерен и достоинствени наша цел е вие да се чувст

❤【Безболно и Ефикасно Хлапак】Kordain електрични жилет донесе противалергиски нерѓосувачки челични ноже

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

92% Полиестер, 8% Elastane.Drawstring затворање.Машина За Миење.КВАЛИТЕТОТ на Нашата облека е точно за големина; ако

72% Памук, 20% Lyocell, 5% Elastomultiester, 3% Elastane.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.ДИРЕКТНО НОГА ФАРМЕРКИ ЗА ЖЕ

100% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Оваа отпорен на вода pullover јакна е целосно packable карактеристики пред

100% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Оваа отпорен на вода pullover јакна е целосно packable карактеристики пред

Идеален за пост хирургија подароци за жени и добра опција за рамо операцијата за обновување.Нема лошо н

100% Полиестер.Увезени.Рака Мие Само.Класичен неточорапи со секси ретро backseam.Совршен под дека малку црн ф

Жена Возрасни Лирски Современиот Модерен Танц Костим.Без ракави, круг деколте, ruched градите, исечок наза

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Увезени.Копче затворање.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Spandex,Најлон 【Високо квалитетен Материјал】 На две парче бански костуми perfect за жените се направени од на

100% Полиестер.Увезени.Рака Мие Само.Класичен неточорапи со секси ретро backseam.Совршен под дека малку црн ф

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Spandex,Најлон 【Високо квалитетен Матер

【Пребарување】 скокач кабли со случајот скокач кабли торба маскирани крпа маскирани крпа унисекс маск

Памук Смеса.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Идеален за пост хирургија

*Пол : Жени,Жени,Девојки,Тинејџерите.49"Должина на : 42.65" Половината : 31.Мултиносат Jumpsuits се многу популарни

100% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Оваа отпорен на вода pullover јакна е целосно packable карактеристики пред

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Сива : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Heathers : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Ма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.

Please wait...