0
clear
  • Nike Women 's Дпи-ОДГОВАРА УВ 11 Бермудски Голф Шорцеви
  • -20%
  • -20%
Nike Women 's Дпи-ОДГОВАРА УВ 11 Бермудски Голф Шорцеви

Nike Women 's Дпи-ОДГОВАРА УВ 11 Бермудски Голф Шорцеви

DEN 764.40

Достапност
Достапно за нарачка

Се повлече На затворање.Дпи-ОДГОВАРА влага-wicking технологија.Најк Flex ткаенина се протега со вашето тело.Лесна изградба.Станот-пред половината за слабеење се вклопуваат.Редовно се вклопуваат.Благодарение на влага-wicking технологија и водат ткаенина, за овие луѓе е Најк шорцеви се победничка на избор за голф или викенд.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

93% Полиестер, 7% Spandex.Се повлече На затворање.Рака Мие Само.Ткаенина има мало истегнување, редовно се вкло

49" Должина : 35cm / 13.77" Хип : 113cm / 44.92" Хип : 123cm / 48.35" Хип : 118cm / 46.36" Должина : 39cm / 15.женска плен шорцеви висока waiste

100% Полиестер.Drawstring затворање.ДпиОДГОВАРА технологијата ви помага да останете суви, удобно и фокусирани

Mesh.Drawstring затворање.Машина За Миење.Брз Сува Mesh Ткаенини Лесни Не кајгана.Ве молиме Двојно Проверете Ја Г

98"Size : XXXLBust : 112cm / 44.52"Shoulder : 48cm / 18.74"Sleeve : 67cm / 26.94"Shoulder : 46cm / 18.Машина За Миење ☆❀Качулка Sweatshirt Pullovers Маскиран

90"Length : 72cm / 28.56"Sleeve : 64cm / 25.95"Sleeve : 65cm / 25.11"Length : 71cm / 27.94"Shoulder : 46cm / 18.20"Size : XLBust : 104cm / 40.80"Shoulder : 42cm / 16 ☆❀т кошули з

Рака Мие Само.Совети : Димензии се помали од просекот, ние ви препорачуваме да се купи поголем големина.У

Spandex,Најлон.Произведено во САД или Увезуваат.Копче затворање.Машина За Миење.Материјал : 97% најлон, 3% spandex

Модални.Еластична затворање.Машина За Миење ★ Материјал : Направен од висококвалитет модални ткаенина,

39" Должина : 38cm / 14.Ве молиме погледнете го преглед пред избирање на големина.Големина : S НАС : 4 велика БРИ

Ова е дише, и тоа може да остане удобно и сува под најтешките услови.Копче затворање.Лесно да се Спарите

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук,Spandex.Drawstring затворање.Машина За М

Тело : 88% Polyamide, 12% Elastane; Надеж : 64% Polyamide, 36% Elastane.Drawstring затворање.Ткаенината е Лесен како пердув, Дише, Брзо с

90% Полиестер, 10% Elastane.Еластична затворање.Влага Wicking .Дише Перфорирана Подлога е добро за проток на возду

100% Памук.Drawstring затворање.Рака Мие Само.Drawstring затворање 【МАТЕРИЈАЛ】100% Памук.Мека допирање и кожапријат

1Инчен еластична корселе со drawcord за прилагодливост.Inseam должини : Мал : 8", Медиум : 8.Outseam должини : Мал : 14.Пр

Види наскоро◕‿◕ Големина : 33 | Боја : 001# Беж Промоции може да варира во зависност од големината / боја.Ти

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Други Влакна.Увезени.Машина За Мие

Еластична затворање.Тексас, висок квалитет на ткаенини, мек и удобен, дише, лесни, не irritative да babys' кожата.

Шорцеви за велосипеди се безбедни вашите седат на коските и остане удобно, дури и за растојание вози,кра

Please wait...