0
clear
  • Двојно се Види Winder, Автоматски се Види Winder Кутија за Носител со СТП Кожа Површина, Тивок Мотор, Сини Светла и Месинг Knob
  • -20%
  • -20%
Двојно се Види Winder, Автоматски се Види Winder Кутија за Носител со СТП Кожа Површина, Тивок Мотор, Сини Светла и Месинг Knob

Двојно се Види Winder, Автоматски се Види Winder Кутија за Носител со СТП Кожа Површина, Тивок Мотор, Сини Светла

DEN 1583.76

Достапност
Достапно за нарачка

Кога да се Користи : Ако се види веќе престана да се движи или да ја види ќе престане да работи, ве молиме рачно ликвидација на часовникот или носат гледате на вашиот зглоб за повеќе од 2 часа од прво до види го рестартирате да се движат.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Mode2 : насока на стрелките на часовникот ротација за 2 минути, остатокот за 6 минути,циклусот се повторува.9 инчи Производ тежина : 4.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : Големина приближно 14.5 x 14 x 15.5 cm / x 5.7 5.5 x 6.1 во, АА батерии тоа го прави, мобилен winder.Тоа

3 инчи Тежина : Околу.5 ротација секоја минута, го задржува движење во разумен состојба на ветрот, ниту но

Please wait...