0
clear
  • DIFFWAY 8 Пара на Облекување Чевли Laces, Премија Круг Обоени Восок Shoelaces на Оксфорд Chukka за Мажите и Жените 3/32 Тенка
  • -20%
  • -20%
DIFFWAY 8 Пара на Облекување Чевли Laces, Премија Круг Обоени Восок Shoelaces на Оксфорд Chukka за Мажите и Жените 3/32 Тенка

DIFFWAY 8 Пара на Облекување Чевли Laces, Премија Круг Обоени Восок Shoelaces на Оксфорд Chukka за Мажите и Жените

DEN 1478.40

Достапност
Достапно за нарачка

Оксфорд. 1. ЕКСТРА ИЗДРЖЛИВИ : Нашите фустан чевли laces се направени од 100% долго-главен природни влакна, со висок квалитет слој восок за подобрена сила, чувствувате отпорност на вода.Повеќе противи протриване и расклатување во споредба со другите лош квалитет восок shoelaces. 2. СВЕТЛА БОЈА И НИКОГАШ нема да ИЗБЛЕДИ : Најновите боење технологија го прави нашето оксфорд чевли laces сјај светло по долго време, шарени стрингови помогне да liven до вашиот фустан чевли.Нашите оксфорд чевли laces поставите доаѓа со Црна, Темно Кафена, Кафена, Тен, Кралска Сина, Сина, Бургундија и Бела тенка круг восок shoelaces. 3. ПРАВОТО ГОЛЕМИНА И СОВРШЕН НАТПРЕВАР : Напредни процесот на производство гаранции во согласност должина и дебелина.Нашите обоени восок shoelaces за мажите и жените се 26", 30", 32", 36" и 39" долг и 2,5 мм дебел, совршено големина за 4-8 отворот оксфорд чевли. 4. ЛУКСУЗНО ПАКУВАЊЕ И НЕВЕРОЈАТЕН ПОДАРОК : Луксузно пакување направени со напредно топла печат технологија, комбинирана со премиум фустан чевли laces, ги прави нашите производи еден фасцинантен подарок.Зошто да не му дадеш на човек во вашиот живот и да го направи да издвоите?. 5. ЗАДОВОЛСТВО : Строга контрола на квалитетот направи ни сигурни во нашите круг восок фустан чевли laces.Но, ако не сте целосно задоволни со нашите чевли жици, ние ќе ви даде целосна наплата веднаш.Па ве молиме изберете со целосна доверба.Еден пар на соодветен фустан чевли laces, може да одигра многу важна улога.Ланче еден пар на шарени восок shoelaces е одличен начин да се liven до чевлите, и им даде на вашите чевли повеќе карактер.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

100% Полиестер.Пакување : 2 Пар(4 Laces)Супериорен Квалитет Круг Восок Shoelaces;.Обрнете внимание Shoelace е произвед

Големината ќе се разликуваат во зависност од бројот на претходно биле вклучени или отвори го имате во в

Висок Квалитет Круг Атлетик Laces,Голема Shoelaces за Патики, Чизми и Чевли.Да се разменуваат на вашата момента

Благодарам многу.Ви благодариме за вашето разбирање.☃ Прирачник за мерење ве молиме овозможи 1 31cm Голе

Вистински ткаенина бои може да биде малку поинаква од онлајн бои поради различни компјутерски екран и с

полипамук.Овална Атлетик Shoelaces одговара за Патики и Секојдневен чевли.Овална Shoelaces / Половина Круг 1 / 4" Ч

Без вратоврска Рефлексивни Алкохол Систем : Претвори било кој пар на чипкаup тенис чевли во лизга на пати

100% Полиестер.Увезени.Важно : Вистинските бои може да варира во зависност од бојата на вашиот екран порад

Не ги сакам?Ние ќе рефундирање на секој денар; без прашања праша.Одберете Големина за да ги видите полит

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Висок Квалитет Круг Атлетик Laces,Голем

летото сандали дише сандали мека сандали удобно сандали мека чевли удобни чевли платформа чевли криста

летото сандали дише сандали мека сандали удобно сандали мека чевли удобни чевли платформа чевли криста

Боја : Црвена | Големина : 9.510 Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата / големина.Faux Кожа об

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

100% Задоволство Гаранција : Код Laces се гарантира да трае животот на еден пар на ланче тенис чевли.Совршен

Боја : Црна | Големина : 9.жените висока врвот се лизга на патики глуждот booties патики жените одење чевли уд

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Пакување : 2 Пар(4 Laces)тенис чевли laces 24 и

Ние ќе се реши ефикасно за вас.Благодарам многу.жените со рамни сандала мажите рамен сандала чипка санд

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Please wait...