0
clear
  • Bedwetting Следи Урина Влажни Аларм и Изолација Подлога со Звук и со Вибрации Bedwetting Аларми за Возрасни Постари Пациенти Најниска Цена Bedwetting Решение 1127
  • -20%
  • -20%
Bedwetting Следи Урина Влажни Аларм и Изолација Подлога со Звук и со Вибрации Bedwetting Аларми за Возрасни Постари Пациенти Најниска Цена Bedwetting Решение 1127

Bedwetting Следи Урина Влажни Аларм и Изолација Подлога со Звук и со Вибрации Bedwetting Аларми за Возрасни Постари

DEN 2364.00

Достапност
Достапно за нарачка

Кога се користи како режисер со ноќта тоалет обука, до 9 од 10 деца се запре bedwetting.Безжичниот, батерија-вклучен аларм (батеријата вклучена) може да биде во близина на детето или со еден родител до 35 метри (11 метри) оддалеченост.Ние ќе ја испорача стоката во рок од 10-20,Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето за стоки ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, ви посакувам среќен шопинг !.Флексибилност и Погодност : Можете да го поставите алармот да одговараат на вашите потреби и на потребите на вашето дете или пациентот.By будење, кога тие се навлажни, со текот на времето (недели до месеци), децата учат да се забележи целосна мочниот меур, се разбудам и да одат во тоалет.Ние ќе се придржуваат до начело на "Интегритет, Обезбедување на Квалитет, Прв Клиент, Усогласеност со Договори за Испорака на Време", а не "исклучителна".Вие не сте ограничени од страна на прилогот ограничувања на повеќето други аларми.Пластични-обложена сензор значи без иритации на кожата.Децата сакаат на мала, удобно, безжичен сензор за влага.Потење отпорни (без лажни аларми) : новата нема да бидат предизвикани од потење, како и речиси сите други bedwetting аларми.Целосна палета контрола на јачина на звук за да ја прилагодите јачината на звукот во секое такво ниво, од гласни да молчи,Флексибилни Прилог за Облека : Користи вграден во клипот или безбедноста-pin е предвидено да се даде голема флексибилност да се закачите на алармот кутија било каде на вашето дете или пациентот облека.Музика и звук, а не евтини електронски сигнализација и squawks.Ви благодариме за вашата грижа и љубов,Ние ќе ви обезбедиме со навистина висок квалитет и прифатлива производи и услуги, и се надеваме дека ќе ви обезбеди со задоволување и пријатно онлајн шопинг искуство.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Безжичниот, батеријавклучен аларм (батеријата вклучена) може да биде во близина на детето или со еден ро

Please wait...