0
clear
  • Homall Futon Софа Кревет Модерна Колекција Конвертибилна Ткаенина Виткање регулируема Облегалка Дневна Каучот за Дневна Соба со Хром Нозе, Сива
  • -20%
  • -20%
Homall Futon Софа Кревет Модерна Колекција Конвертибилна Ткаенина Виткање регулируема Облегалка Дневна Каучот за Дневна Соба со Хром Нозе, Сива

Homall Futon Софа Кревет Модерна Колекција Конвертибилна Ткаенина Виткање регулируема Облегалка Дневна Каучот за

DEN 1200.00

Достапност
Достапно за нарачка

Кревет Димензии : L66.Ако имате било какви проблеми со производот инсталација, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе одговориме во рок од 24 часа, вашето задоволство е наша најголема афирмација.Лесно Собрание : Неверојатно едноставен да се соберат надвор од кутијата и просторија за сместување во помалку од 15 минути, без експерт собранието е потребно.Софа димензии : L64.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

100% Полиестер.ДИЗАЈНИРАН ЗА УДОБНОСТ : Ова каучот додава модерна талент за семејни соби, дневна области,

100% Кожа.Исечените Со Nailheads.Надолу и Пердув Исполнет.Белата Ракавица во Домашна Испорака со Подесување и

МОЌ регулируема ОБЛЕГАЛКА : Додадете мода напред талент со овој удобен мебел за вашата дневна соба прос

Седење Капацитет : 2 Вкупно Пакување Тежина : 61.Инсталација и соодветните Сценарија : Постои детален инст

Soft & Удобно : Сите меки перници на двојка троседот се полни со висока еластичност пена, 20.8" седиште длабоч

[ДЕКОРАТИВНИ & СОВРШЕН ПОДАРОК] На производот мат заврши текстура да ја направат совршена за налепници!У

Soft & Удобно : Сите меки перници на двојка троседот се полни со висока еластичност пена, 20.8" седиште длабоч

Богато тапациран двојка му дава на еден софистициран, пронаоѓа изглед на вашиот простор.Добредојде на П

AODAILIHB сива средновековниот троседот ткаенина се состои од 1 двојка и 1 стол 2 перници, полн со бебе памук,

Оваа settee ќе додадете свеж изглед на секоја соба.Античкиот беж Заврши и беж тапацир на ова јадење чаир ќе

Вклучува : 1 (еден) регулируема Облегалка.Димензии : 35 00 инчи длабоки x 47 00 инчи широка x 39 00 инчи висок шири

000 производи денес.СОБРАНИЕТО е ПОТРЕБНО : Лесензаследење инструкции се вклучени; кабелот за Напојување

КУПИ СО ДОВЕРБА : Дизајниран и произведен од страна на Ashley Мебел Индустрии; На доверлив извор за стилски

На 126 мали извори внатре се доволно флексибилен за да се поддржи 200 Lbs и да го направи удобно (Бара smart штек

Еден (1) дветон браун двојно полулегнал двојка.Кадифен микрофибер и faux кожен тапацир.Перница назад и пер

Инсталација и соодветните Сценарија : Постои детален инсталација рачно во полето.Материјал : Ткаенина,

Со цел да се создаде еден познат бренд, да го подобрат корпоративниот углед, и да се воспостави корпорат

План започнува на датумот на купувањето.Хемиско чистење, се препорачува.Оваа колекција е едноставно на

Полиестер.Куп Висина : 0.ИЗГРАДЕН за ДА ТРАЕ природно силна рамка е обвиен во поддршка пена, амортизирањ

Полиестер Ткаенини Со Пена и Влакна Перници.Димензии : 52.76 x 30.71 x 33.86 во Тежина : 73 кг.ПРЕФИНЕТ СТИЛ ЗА ВАШИ

ПРЕФИНЕТ СТИЛ ЗА ВАШИОТ МАЛ ПРОСТОР совршена почивалиште за вас и вашето совршено координирани фрли пе

AODAILIHB 30" потпирач троседот е модерен минималистички дизајн, двојноlayer троседот ткаенина, класичен tufted ди

ПОЛУЛЕГНАЛ ДВОЈКА : Ова топло кафеава гарнитура мешавини удобност и комунални со своите кадифен перниц

Please wait...