0
clear
  • Carhartt Мажите Лесно се Вклопуваат Руно Јакна
  • -20%
  • -20%
Carhartt Мажите Лесно се Вклопуваат Руно Јакна

Carhartt Мажите Лесно се Вклопуваат Руно Јакна

DEN 2159.76

Достапност
Достапно за нарачка

100% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење. 8.5-унца 100% полиестер sherpa.Rib-сплетам ракави и waistbandwithmock-вратот и јаката и целосна должина патент.Две пониски пред securezipperpockets.Лево-градите се обезбеди zippered џеб со пораби-на Carharttlabel.Тројна stitched главниот шевовите. 6.5-унца, 500-denier Cordura Најлон школка. 150g 3 M Thinsulate изолација. 3 M Scotchlite Јаглерод Црн рефлективен снимање на центар назад жолчка и предни џебови.Правец на Борец технологија tames ветрот.Raind Defender трајни водоотпорен (DWR).Тројна stitched главниот шевовите.Во прилог 3 M Thinsulate аспиратор со drwcord. 3 M рефлексивни Carhartt печ.Rib-сплетам ткаенината и половината.Две мали предни џебови.Левата страна на градите мапата џеб со патент затворање.Внатрешниот поштенски и кука и јамка џебови.Го Заменува J133. Увезени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Оваа жените anorak доаѓа во повеќе бои и големини 100% Полиестер.Само затоа што ќе може да се погоди неколку м

За градите, мерка во потполност дел на градите, под мишките и во текот на плешките, одржување на лента ме

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Увезени.Патент затворањ

100% Полиестер.Увезени.ЛИЦЕТО НА ВРЕМЕТО.Ветрот е отпорен на вода иотвратителен Shelbe Raschel Качулка карактер

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.

☘☘【Повод】Бебе дете бебе девојка момче snowsuit јакна outwear голема за одење дома од болница облека, 1от Роде

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Увезени.Патент затворањ

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Увезени.ЛИЦЕТО НА ВРЕМЕТ

Крзно обвивка.Направен во САД.кадифен аспираторот може да направи да се чувствувате топло од врвот до д

Направен во САД.Патент затворање.Рака, машина за миење или одделни хемиско чистење, но хемиско чистење н

адвокатско бели кошули т tee долг ракав поло џеб фустан v деколте, голф фланелен боксери големи и високи с

Руно.патент затворање.Рака Мие Само 5 големина : 90 / 12 T, 100 / 23t, 110 / 34t 120 / 45t, 130 / 56t.Брод Од Магацин, Зема 1 2 Раб

Hoody дизајн, windproof и чувајте ги децата главата топло, совршен за пролет, есен, зима.5" / 70cm; Должина : 16.Таква

✔ Половината Прилагодливи Drawstring : The Jacket е дизајниран со половината на вредноста drawstring да се прилагоди н

S=НАС 46 M=НАС 810 L=НАС 1214 XL=1618.Faux Shearling Outwear.Повод : Случајни, Училиште, Божиќ, Кампување, Скијање, Семејството

Please wait...