0
clear
  • Мотоцикл Гас за ракување и Контрола Кабел за 50cc 110cc 125cc 150cc 250cc Нечистотија Quad Велосипед АТВ Мини Baja Mb165 Mb200 (51 Инчи)
  • -20%
  • -20%
Мотоцикл Гас за ракување и Контрола Кабел за 50cc 110cc 125cc 150cc 250cc Нечистотија Quad Велосипед АТВ Мини Baja Mb165 Mb200 (51 Инчи)

Мотоцикл Гас за ракување и Контрола Кабел за 50cc 110cc 125cc 150cc 250cc Нечистотија Quad Велосипед АТВ Мини Baja

DEN 258.48

Достапност
Достапно за нарачка

Одговара за 7/8" ( 22mm) бар dirt bike, компатибилен со поголемиот дел од 50cc, 90cc, 110cc 125cc & 140cc 4-мозочен удар dirt bike, мини велосипеди, да џеб велосипед.Материјал : Направен од висок квалитет на пластични и алуминиумски легури, анти-корозија и ' рѓа.Овој сет содржи : 1 x левата рака зафат со гас цевка инсталиран, 1 x десната рака зафат, 1 x гас за домување се стега, 1 x 51" пригушување кабел, 1 x шрафцигер, 4 x кабел врски.Кабел Должина : 51inches(130cm).Се вклопи во 7/8" се справи со бар.На гас собрание има 90 степени наведнуваат во кабелот прилог област.Тоа е лесно да се инсталира, користи во речиси секој велосипеди апликации.Овој сет е погоден за повеќето мотоцикл, но, пред да нарачате ве молиме да се обезбеди тоа може да одговара на вашиот велосипед.Ние користиме високо квалитетен материјал, кој не е лесно да ' рѓа и ги кородираат, така што нема потреба да се грижите за својот квалитет.Оваа група се Вклучени : 1 x Левата Рака Зафат со Гас Цевка Инсталиран 1 x Десната Рака Зафат 1 x Гас за Домување се Стега 1 x 51" Пригушување Кабел 1 x Шрафцигер 4 x Кабел Врски.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Висок квалитет,долготрајни флексибилни кабли На 33 C тип се погодни за outboard inboard и стерн, вози мотори.Тие

За Ducati Скремблер 2019 На HZXHS Гас за Заклучување беше наменета да се користи со триење влошки.Триење влошки

СОСЕМА НОВ КОНТРОЛЕН МЕХАНИЗАМ ЗА 6.5 HP И ПОД ГАС ПОГОНСКИТЕ МОТОРИ.КОНТРОЛЕН Е НАМЕНЕТА ДА СЕ КОРИСТИ ВО

Дното Комплет може да се меша со користење на индикатор копчето за домување.Не постојат други интерфере

Please wait...