0
clear
  • FEL-PRO СВ 13360 Вентил Матични Печат Сет
  • -20%
  • -20%
FEL-PRO СВ 13360 Вентил Матични Печат Сет

FEL-PRO СВ 13360 Вентил Матични Печат Сет

DEN 474.72

Достапност
Достапно за нарачка

ПРАВО ТИП Вентил матични печати дизајни се со одредена апликација за поправка повод користејќи или deflector (umbrella) заптивки, O-ring стил или позитивни заптивки.КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИ Секој вентил матични печат карактеристики материјали врз основа на специфичните барање за поправка на вашето возило.ИНЖЕНЕРИНГ ЕКСПЕРТИЗА Делови се ревидираат, потврдени и одобрени од страна Fel-Pro инженери низ ригорозни истражувања, развој и тестирање.ИНСТАЛАЦИЈА ПОМОШ Инсталација алатка вклучени за да се заштити внатрешната усна на печат од оштетување за време на печат инсталација.ПОКРИЕНОСТ Достапни за домашни и странски nameplate возила.Сино-белиот чад од tailpipe особено на ладно стартување или забрзување.Прекумерна потрошувачка на нафта.Деградација на каталитички конвертор, што резултира во Проверете Мотор светлина.Прекумерна употреба на јаглерод израстоци на вентили, што резултира во груба работи.Fel-Pro® дихтунзи нудат 100% возило справување со одредена апликација материјали да ви даде запечатување решенија со перформанси и издржливост професионалци доверба Прекумерна потрошувачка на нафта од носат или деградирани вентил матични заптивки може да биде проблематична, што доведува до сериозни мотор проблеми ако не се санираат.Тоа е зошто Fel-Pro Инженерски тим, како критика на OE дизајни за секој вентил матични печат за да се утврди најдобро решение за апликацијата.Fel-Pro вентил матични пломби се помогне да се обезбеди сигурен печат дури и на повеќето проблематично апликации.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бренд Име : други.Интерфејс Тип : USB.Примена : Десктоп,Лаптоп.Број на Копчиња : 2 Areceiving нашите производи, ак

Жица Платформа.Стартер Единици 3 Засилувања 2750 Lbs Капацитет.Овој тип на Производ име е Tennsco е Масовно Скл

Бренд : Honeywell.Производот Број : T915 C1407 TEMP КОНТРОЛЕР 1590 20 FT 135 OHMS.Категорија : HVAC.Слободен Испорака на оваа то

Производителот : RESKIT (Украина).Скала : 1 / 72 Материјал : СМОЛА.Комплет опис : Unpainted, Unassembled.Состојба : Нова.AGM65

Ова е пластична модел комплет.Собрание и сликарството е потребно.Боја и лепак НЕ е вклучена.Содржи дело

МОНАКО ФРИЖИДЕР МАГНЕТ 002 ГРАДОТ НА МОНАКО ФРИЖИДЕР МАГНЕТИ.ГОЛЕМИНАТА НА СЕКОЈ ФРИЖИДЕР МАГНЕТИ (3.5" x 2.5

Произведено во Кина.Количина 1 Пакет Тежина : 0.249 килограми 14 се смета.Каскада, 14 Брои, Платина Акција Pacs,

Тој е опремен со голем резервоар за вода, откако ќе ги додадете мраз вода во него, вклучете го вентилатор

Во каталогот, ќе се нуди избрани орев и гром комплет, пластична капа за подлошки, завртки за третираат др

Производителот гаранција може да не се применува.ХССG DIN 340 Пакет од 10 Тип N Точно спирала вежба малку, со

Доколку вашиот уред користи некоја од следниве батерии, ова е она што го барате : 1130, AG10, DLR1130, SR1130, L1131, LR1130,

ПОВЕЌЕ ЗАБАВА ЗА ЖИВОТ DIY дијамант сликарство може да се доживее чувство на постигнување,да научат да с

Dltmysh.Изработени од нерѓосувачки челикНаправени на 304 нерѓосувачки челик, таа има добра отпорност на кор

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.New York Yankees.Бебе Рут.Контактирајте со Продавач

Силна, lintless брише за контакт со храна површини.Пролетнатоварени капак за да се спречи сушењето.Спременз

Се сретне вашата страст за воздухопловство колекционерски предмети Додадете на вашата колекција на ав

Фан тип : метал хоризонталната оска turbofan.Брзината на ветерот : 3 продавница.Овој радијатор има напојувањ

На Спартанско Пена Пиштол Модел #481 произведува подготвен да се користи пена на побарувачката.Едноставн

Светот е #1 Препорачува Бренд* (*се Препорачува од страна на повеќе машина за миење садови брендови во све

Производителот гаранција може да не се применува.ХССG DIN 338 Пакет од 5 Тип N Точно пресврт вежба малку, со д

6count парична Казна Медиум Ронки Мулти Цел Пескарење Блокови Пластика.Материјал : Пластика.Димензии : 3.4 и

Сет завртка се користи широко во домот и канцеларијата на апаратот, комуникациска опрема и други машини

Се ГОТВИ ЗДРАВА & РАМНОМЕРНО : рек воздигнува храна додека готвење и да се максимизира струење околу хра

Ова исто така го прави одличен подарок за било кој повод!Riah Мода е основана во 2008 година во Лос Анџелес, с

ТУШ ФАХ : пред скатен туш фах KST1220 / 1830 година (48 Инчи x 72 Инчи) е машина фабрикувани да се обезбеди соодветн

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА АТЛАНТСКИОТ МОРСКИ ДЕПО ТВОИТЕ 1 ЗАПРЕ МОРСКИ SHOPBRASS BAITWELL МОЗОЦИ PLUG 5 / 8"ГОЛЕМИНА : 5 / 8" 2 PAC

Сите намена, влажно или суво пескарење блок.Флексибилни гума изградба држи хартија безбедно.За пескаре

Пластични модел на одлучување.Воздухопловството.Авиони.Бристол 175 Britannia Африканските Сафари.Пластични

New York Yankees.Арон Судија.Над 30 Години во Sportscard Индустрија!.Повеќе Картичка Налози се во комбинација!.Сите Ка

Производителот гаранција може да не се применува.HSSECo5 DIN 338 Пакет од 5 Типот ВИРЏИНИЈА.Точно Спирала Вежб

Please wait...