0
clear
  • Се мешаат Mocktails Не Алкохолни Коктели - 6 Шише Пакување од 750ml Шишиња, Краставица Диња Mojito
  • -20%
  • -20%
Се мешаат Mocktails Не Алкохолни Коктели - 6 Шише Пакување од 750ml Шишиња, Краставица Диња Mojito

Се мешаат Mocktails Не Алкохолни Коктели - 6 Шише Пакување од 750ml Шишиња, Краставица Диња Mojito

DEN 1654.80

Достапност
Достапно за нарачка

НОВИ безалкохолни + НИСКА КАЛОРИИ ИЗБОР : освежителен алтернативни здодевен seltzer дека е за поздравување со оние кои одлучуваат за празнична алкохол-бесплатна опција.4 мл прелива е само 20 калории, целото шише е 120 калории.ЗДРАВА и ЧИСТА + ПРИРОДНИ СОСТОЈКИ : Направен со природни состојки и засладен со органско шеќерна трска.Кошер уверение, Не-ГМО, Вегетаријанци, Глутен-Бесплатно, Млечни производи-Бесплатно, Нула Вештачки Засладувачи.СВЕТЛО, ПОЛУ-СУВА ВКУС : полесни вкус, не е премногу слатко, па можете да уживате во 1 или 2 шишиња не алкохолни се Мешаат Mocktails и се чувствуваат одлично.ФЛЕКСИБИЛНИ ВО УПОТРЕБА + РАЗНОВРСНА : Додека некои се одлучат да пијат се Мешаат сам, социјална алкохоличари додадете духови за светлина коктел.Прекрасен подарок за многу наврати (празници, водителка или наставниците подарок, булчински & бебето тушеви, корпоративни подароци) и инстантен одат-да пијалаци за дома забавни.ДЕЛИКАТНА ВКУС : Краставица Диња Mojito карактеристики освежување мешавина од краставица, honeydew диња со навестување на нане за забава, тропски атмосфера.Служи разладени во висока чаша со текот на мраз со свежо нане и краставица тркала, додадете 1 мл рум за слаби коктел.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ИЗГРАДЕН ЗА КОКТЕЛИ – Нашите безалкохолни виски и рум алтернативи се специјално направена да се замени

Еден од најпознатите признати брендови Во Светот.служел во најдобрите барови, ресторани и хотели од Цел

3 ПАКЕТ : Оваа Мешавина Погоре 3 pk Најдобрите Продавачи Пијат Микс вклучува : (1) Праска Bellini, (1) Тешко Лимон

Please wait...