0
clear
  • FRTKK Сокриени Носат Пиштол Торбичка Крајната Fanny Пакет Holster се Вклопува 1911, Глок, H&K, Ruger, S&W M&P Штит, Бик, Sig Sauer, Спрингфилд, Beretta, Kimber, Walther, и Повеќе
  • -20%
  • -20%
FRTKK Сокриени Носат Пиштол Торбичка Крајната Fanny Пакет Holster се Вклопува 1911, Глок, H&K, Ruger, S&W M&P Штит, Бик, Sig Sauer, Спрингфилд, Beretta, Kimber, Walther, и Повеќе

FRTKK Сокриени Носат Пиштол Торбичка Крајната Fanny Пакет Holster се Вклопува 1911, Глок, H&K, Ruger, S&W M&P Штит,

DEN 365.76

Достапност
Достапно за нарачка

FRTKK Сокриени Носат Fanny Пакет Holster е дизајниран да носат оружје за брзо и брзо распоредување, ви дава опција да носи различни големина оружје и да се работи само како било внатре или надвор корселе holster за непречено брзо нерешено.Нашите сокриени носат holster може да се користи ambidextrously на двете левата и десната страна.Интегрирани списание слотови и Molle webbing со лепенка за приложување на дополнителни тактички пошта или опрема.Целосно прилагодливи половината рака ( ширина : 2" ) се вклопува до 55" со брзо ослободување тока.5" мобилен телефон, паричник, мапа, кредитни картички, пасош и други мали додатоци, идеален за да ги организирате вашите потреби одделно.Совршен за чување на клучеви, Zippo Полесни, пари, гуми за џвакање, ткива.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

1000 D најлон 1 : Ова е многу убаво и прилагодливи MOLLE нога holster, Откако ќе знаете како да го постави, Ова е еди

Минималистички и Уникатен дизајн додава речиси и да нема површина на пиштол овозможувајќи брзо цртање

Точна репродукција WW2 германски Mauser C96 holster, кафеава боја.Две пошта во прилог пред holster, секоја големина н

Оваа holster е направен од кожа и се вклопува Глок 17 / 19 / 22 / 23 / 26 / 27 / 3133 Направени со користење на најдобрите

ФУТРОЛИ ПРЕГЛЕД : На holster е дизајниран да се направи разлика, тоа е во комбинација со 3 слој материјал : Neop

Рака Ориентација : Десната Рака.Погоден за 3042 инчен градите.Универзална underarm пиштол holster за мажите и жен

AMBIDEXTRO: Работи за двете Десно и Лево раце стрелците, има две идентични лесен пристап пиштол футролите.БРЗ

Како за вообичаениот стил, привлече пиштол со вашиот индекс прст за ослободување на lcok копчето за спров

✔ БРЗО да ПОДГОТВИ И НЕ ПЕЧАТЕЊЕ : ви Овозможува да потчукнете нагоре на задржување на рака со грбот на п

Please wait...