0
clear
  • Bjerg Инструменти Сауна Термометар Температура Мерен Уред за Сауна, Соба
  • -20%
  • -20%
Bjerg Инструменти Сауна Термометар Температура Мерен Уред за Сауна, Соба

Bjerg Инструменти Сауна Термометар Температура Мерен Уред за Сауна, Соба

DEN 431.76

Достапност
Достапно за нарачка

Сауна Термометар.Борови дрва, јасно видлива, лесен за употреба како сауна, соба додаток.Традиционален стил сауна термометар песни температурата во внатрешноста на вашиот сауна, соба.Традиционалните фински / руски Стил на Дизајн 3" Dial Термометар прикажува температура до 248 F. Класичен pinewood термометар за сауна, е наменета за висока температура мерење.Погоден за сауна температура на екранот во хотел, сала, клуб или домашна сауна. 1. Борови дрвена рамка за мерење сауна термометар и влажност. 2. Лесно да се види.Темно црни раце за видливост на мерење . 3. Термометар Сауна Димензија : 5.75 x 5.75 x 1.25 инчи. 4. Мерки температура во топла сауна средина.Тежина 7 унци.Обеси се појавува во вашиот сауна денес.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Please wait...