0
clear
  • Цвет Девојка Shawl Заврши, Деца Мека боја на слонова коска Faux Крзно Принцеза Рамо Кејп за Свадба
  • -20%
  • -20%
Цвет Девојка Shawl Заврши, Деца Мека боја на слонова коска Faux Крзно Принцеза Рамо Кејп за Свадба

Цвет Девојка Shawl Заврши, Деца Мека боја на слонова коска Faux Крзно Принцеза Рамо Кејп за Свадба

DEN 261.12

Достапност
Достапно за нарачка

Faux Зајакот Коса.Вратоврска затворање.Рака Мие Само.ПАКЕТ СОДРЖИНА : 1pc faux крзно заврши shawl со пом оркестарот за цвет девојки/ тинејџерскиот деверуша.ГОЛЕМИНА ИНФОРМАЦИИ : вкупна должина 14.57 инчен, рамо ширина 13.39-14.17 инчен, биста 29.9-31.5 инчен, ракав должина 15.7 инчен, која одговара на висината 55.1-59.06 инч.МАТЕРИЈАЛ : Направен од висок квалитет на faux зајакот крзно, ултра-меки и пријатна, дебели доволно за топлина за отворен свадбата.POMPOM ОРКЕСТАРОТ : Ова мекото крзно shawl со пом оркестарот и јака може да го прави вашиот цвет девојка изгледа симпатична и симпатична, и, исто така, ја задржи топло.ШИРОК АПЛИКАЦИИ : Совршен крзно shawl со јака за свадби, Божиќ, Роденден, ноќта на Вештерките партија, фотографија реквизити, костими додатоци, секојдневно носење, итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

[Супер Мека на Допир] : Ова шамија е Класичен plaid шамија.Двоенсоочуваат супер мек памук и полиестер,топло

Сет Вклучуваат : 1pc Стегање.Материјал : Faux крзно.Супер убави девојки домот faux крзно стегање, совршено да с

Сет Вклучуваат : 1pc Стегање.Материјал : Faux крзно.Супер убави девојки домот faux крзно стегање, совршено да с

[Супер Мека на Допир] : Ова шамија е Класичен plaid шамија.Двоенсоочуваат супер мек памук и полиестер,топло

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

[Супер Мека на Допир] : Ова шамија е Класичен plaid шамија.Двоенсоочуваат супер мек памук и полиестер,топло

[Супер Мека на Допир] : Ова шамија е Класичен plaid шамија.Двоенсоочуваат супер мек памук и полиестер,топло

Сет Вклучуваат : 1pc Стегање.Материјал : Faux крзно.Супер убави девојки домот faux крзно стегање, совршено да с

Сет Вклучуваат : 1pc Стегање.Материјал : Faux крзно.Супер убави девојки домот faux крзно стегање, совршено да с

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Сет Вклучуваат : 1pc Стегање.Материјал : Faux крзно.Супер убави девојки домот faux крзно стегање, совршено да с

Please wait...