0
clear
  • Willit Мажите UPF 50+ Заштита од Сонце Качулка Кошула Долг Ракав SPF Риболов Отворено УВ Кошула Пешачење Лесни
  • -20%
  • -20%
Willit Мажите UPF 50+ Заштита од Сонце Качулка Кошула Долг Ракав SPF Риболов Отворено УВ Кошула Пешачење Лесни

Willit Мажите UPF 50+ Заштита од Сонце Качулка Кошула Долг Ракав SPF Риболов Отворено УВ Кошула Пешачење Лесни

DEN 407.76

Достапност
Достапно за нарачка

"Работи одлично!Светлината ткаенина тежина во комбинација со самогенерирачкиот правец на држи ме кул користење на качулка дури и во три-цифрениот летни температури ".100% Полиестер.WILLIT mens риболов кошула карактеристики хауба која одговара на тенок за да слој под капа за заштита над вашите уши.НЕ-CHAFE УДОБНОСТ : Рамни заклучување на шевовите и без ознака јака минимизира триење и нуди голема удобност.Raglan ракави за мобилност.УВ ЗАШТИТА : ткаенина оценка UPF 50+ заштитува вашата кожа од штетните UVA/UVB зраци, одржување сте кул додека на отворено во директна сончева светлина.СТИЛСКИ ДИЗАЈН : Оваа сонцето кошула карактеристики качулка дизајн спречување на вашиот врат форма изгореници во сонцето.ВИ ДРЖИ УДОБНО И СУВА : Свиленкаста и дише ткаенина фитили влага далеку од вашата кожа, да биде лесен и брзо сушење. "Јас во прилог на само слики имам од тоа во акција каде Im качување и имаат ракави застана малку, но за пешачење јас може удобно да се добие мојата палците преку циклуси за целосна покриеност ".WILLIT mens риболов кошула карактеристики хауба која одговара на тенок за да слој под капа за заштита над вашите уши.Со влага-wicking технологија и UPF 50+ заштита против УВ зраци, WILLIT mens сонцето кошула штитови против штетните УВ зраци додека престојуваат кул и удобно. 100% полиестер џерси се чувствува светлината, мека и простувањето на skin Flat заклучување на шевовите и без ознака јака за chafe-слободен удобност.На Заштита од Сонце серии се направени од мека и ultralight ткаенина, со што ќе нула-товарот и грациозен чувствуваат за време на вашиот летен тренингот време.Станот заклучување на шевовите и без ознака јака за chafe-слободен удобност.WILLIT Mens UPF 50+ Заштита од Сонце Качулка е дизајниран за отворено ентузијасти со брз-сува ткаенина за да ги задржи кул и удобно во текот на целиот ден долго.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

5" Памук Секојдневен Шорцеви Еластичен Појас Joggers Секојдневен Шорцеви Удобна Памучна Тренингот Шорцеви

Мека на допир : празно куче кошули должам на мекост и удобност на квалитетот ткаенини, на површината на к

Различно обоени едрилици и птици отпечатена на сина позадина.Памучен ткаенина на карета Китови Кошула

СЛУЖБЕН КИКИРИКИ КУЧЕ Т КОШУЛА – Ова куче т кошула од Кикирики е вистински договор!Оваа официјално лице

✈✈✈Увезени и 712 Дена за Испорака.НЕ кајгана ☘【Ве молиме погледнете ги нашите големина на табелата пре

【Големина】 : XL : Градите Дебелина е 18" – 19", Назад Должина е 14".Дека ќе одговараат за Beagle француски Булдог,

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 95% Rayon, 5% Spandex.Се повлече На затворање.М

♥ Мека, еластичен, дише, перат 100% памук за дополнителна удобност ♥ Многу смешна и симпатична стилови за

Памук / Полиестер.YODA РЕЗЕРВОАРОТ ЗА КУЧИЊА Вашето куче ќе биде подготвен за игра времето во оваа војна н

Во зима, треба да го додадете топол капут за да одговара.Исто така, еден убав реквизит за мачка фотографи

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 60% Полиестер, 35% Rayon, 5% Spandex.Нашата прода

Куче во Плакарот, Кокос Дрвото Зелена Куче Резервоарот, S Blue.Кристал куче тмаица за големи и мали кучиња

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 95% Rayon, 5% Spandex.Се повлече На затворање.М

Куче во Плакарот, Кокос Дрвото Зелена Куче Резервоарот, S Црвено.Кристал куче тмаица за големи и мали ку

60% Полиестер, 35% Rayon, 5% Spandex.Нашата продавница започна со ист стил, но вграден градник , ве молиме да пребар

Please wait...