0
clear
  • 2-Пакет Premium Нерѓосувачки Челик Машина за Перење Црева - 5 FT Не Доведе Пукна Доказ Сина и Црвена Наредени на Водата Доводното Снабдување Линии - Универзална Connection - 10 г
  • -20%
  • -20%
2-Пакет Premium Нерѓосувачки Челик Машина за Перење Црева - 5 FT Не Доведе Пукна Доказ Сина и Црвена Наредени на Водата Доводното Снабдување Линии - Универзална Connection - 10 г

2-Пакет Premium Нерѓосувачки Челик Машина за Перење Црева - 5 FT Не Доведе Пукна Доказ Сина и Црвена Наредени на

DEN 502.80

Достапност
Достапно за нарачка

Овој одличен производ, исто така доаѓа со 10-годишна гаранција за квалитет на прашања поврзани со бидејќи ние сме толку сигурни за нашиот квалитет на производот.ИНДУСТРИСКИ СТАНДАРДИ - Нашите црева се во согласност со следните стандарди : ASME A112.Остатокот увери за вашите купувања. УНИВЕРЗАЛНА FIT - Нашите црева се поврзете со сите машини за перење со индустриски стандард 3/4" FHT(Женски Црево Навој) или FGH(Женски Градина Црево) конектор фитинзи.Црвено наредени за ТОПЛА вода и сина наредени за ЛАДНА вода.ЕДЕН ПАР на 304 нерѓосувачки челик плетенка премиум машина за перење црева 5ft долго секој со 3/4" директно конекција.ПУКНА ДОКАЗ - Дизајниран да трае, нашите црева употреба вистински 304 од не 'рѓосувачки челик за плетенка надворешниот заштитна маска која трае неверојатно долго време за ефективна заштита од' рѓа и пукна.6-17, NSF/ANSI 61,372 Додека типичен снабдување со вода под притисок се движи од 50 - 80psi, нашите црева се оценети 290psi со забрзано сила до 1500psi.Работна температура се движи -40 да 210 FCome со 10-годишна гаранција за додаде мир на умот. 2-Pack 5 FT Црвено/Сино Наредени од не 'Рѓосувачки Челик Плетенка Машина за Перење Црева со Универзална 3/4" Конекторот.6-2017/АДС B125.Лесна инсталација за дома перална снабдување со вода линии.Некои други црева не може да се користи на 304 нерѓосувачки челик за плетенка капак и може да резултира во ' рѓа дури и пукна.6-2017/АДС B125.6-17, NSF/ANSI 61,372.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ПОВЕЌЕ ЗАБАВА ЗА ЖИВОТ DIY дијамант сликарство може да се доживее чувство на постигнување,да научат да с

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.New York Yankees.Арон Судија.Над 30 Години во Sportscard И

На Спартанско Пена Пиштол Модел #481 произведува подготвен да се користи пена на побарувачката.Едноставн

Со цел да бидете сигурни дека Ptouch 36mm 1.Етикетата има уникатна сплит назад, што го прави лесно да лупам и с

Произведено во Кина.Количина 1 Пакет Тежина : 0.249 килограми 14 се смета.Каскада, 14 Брои, Платина Акција Pacs,

Производителот гаранција може да не се применува.HSSECo5 DIN 338 Пакет од 5 Типот ВИРЏИНИЈА.Точно Спирала Вежб

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА АТЛАНТСКИОТ МОРСКИ ДЕПО ТВОИТЕ 1 ЗАПРЕ МОРСКИ SHOPBRASS BAITWELL МОЗОЦИ PLUG 5 / 8"ГОЛЕМИНА : 5 / 8" 2 PAC

Широк спектар на орев методи, силна отпорност на абење, висока цврстина ниво.Широк спектар на апликации

Dltmysh.Изработени од нерѓосувачки челикНаправени на 304 нерѓосувачки челик, таа има добра отпорност на кор

Сите намена, влажно или суво пескарење блок.Флексибилни гума изградба држи хартија безбедно.За пескаре

HSSECo8 DIN 338 Пакет од 5 Типот ВИРЏИНИЈА.Точно Спирала Вежба Малку Дијаметар 11.0 mm ХССE Co8 DIN 338 Форма C Тип ВИРЏИ

Во каталогот, ќе се нуди избрани орев и гром комплет, пластична капа за подлошки, завртки за третираат др

Сите ASMC Индустриски сврзувачки елементи се гарантира да биде од највисок квалитет и сме целосно може да

Фан тип : метал хоризонталната оска turbofan.Брзината на ветерот : 3 продавница.Овој радијатор има напојувањ

Се сретне вашата страст за воздухопловство колекционерски предмети Додадете на вашата колекција на ав

Ве молиме погледнете го спецификации во табелата подолу за целосна детали.ASMC Индустриски нуди сеопфате

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Производителот : RESKIT (Украина).Скала : 1 / 72 Материјал : СМОЛА.Комплет опис : Unpainted, Unassembled.Состојба : Нова.Гри

ПРАВО ТИП Вентил матични печати дизајни се со одредена апликација за поправка повод користејќи или deflec

Сет завртка се користи широко во домот и канцеларијата на апаратот, комуникациска опрема и други машини

1 Пластична кутија за пакување, повеќе ребра се погодни за класификација, лесен за складирање и за носењ

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Бабата Спортски Картички & Игри.Име Можете Да Им Верувате!.Над 30 Години во Sportscard Индустрија!.Повеќе Карти

Производителот гаранција може да не се применува.ХССG DIN 338 Пакет од 5 Тип N Точно пресврт вежба малку, со д

Производителот : RESKIT (Украина).Скала : 1 / 72 Материјал : СМОЛА.Комплет опис : Unpainted, Unassembled.Состојба : Нова.AGM65

МОНАКО ФРИЖИДЕР МАГНЕТ 002 ГРАДОТ НА МОНАКО ФРИЖИДЕР МАГНЕТИ.ГОЛЕМИНАТА НА СЕКОЈ ФРИЖИДЕР МАГНЕТИ (3.5" x 2.5

Светот е #1 Препорачува Бренд* (*се Препорачува од страна на повеќе машина за миење садови брендови во све

Бренд : Honeywell.Производот Број : T915 C1407 TEMP КОНТРОЛЕР 1590 20 FT 135 OHMS.Категорија : HVAC.Слободен Испорака на оваа то

Тој е опремен со голем резервоар за вода, откако ќе ги додадете мраз вода во него, вклучете го вентилатор

Ова исто така го прави одличен подарок за било кој повод!Riah Мода е основана во 2008 година во Лос Анџелес, с

Please wait...