0
clear
  • Zoulee 2018 Нови Жените или Мажите Мека Plaid Кашмир Обвива Shawls Украл Шамија Британски Стил Марами 78x 28
  • -20%
  • -20%
Zoulee 2018 Нови Жените или Мажите Мека Plaid Кашмир Обвива Shawls Украл Шамија Британски Стил Марами 78x 28

Zoulee 2018 Нови Жените или Мажите Мека Plaid Кашмир Обвива Shawls Украл Шамија Британски Стил Марами 78x 28

DEN 623.76

Достапност
Достапно за нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Кашмир.Суво Чистење Само.Материјал : направен од кашмир.Сува Чиста препорачува.Големина : 28" ширина x 78" должина со Работ.Тежина : 260g,Која е Густа,Топло.Тоа Се Користи за Фина Текстура,Сила и Мекост.Супериорен изолација од Студ Времето и да ја Задржите Вашиот Врат Гради,Рамо, Топло и Совршен Додаток во Замрзнување Ладна Зима.Овие Шема и Комбинации на Бои може да биде Лесно Поврзан со Вашиот Капут,Џемпер,Фустан или Костум.Може да се Постават на оваа Shawl Над вашиот Sholders за Одмор и Шопинг Дена,Коктел забава,Градина Партија,Чај Партија,или да ја Заврши Околу тоа Во Вашиот Костим за Напорен Ден во Канцеларијата.Може да се користи како подарок за пријатели, љубовници, семејството.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Оваа шамија направени од кашмир.оваа pashmina обезбедува мека & се чувствуваат удобно дека ќе ве натера да сакате да го носите секаде со вас.на шамија може да биде како роденденски подарок и Божиќ подарок.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Земете јамка(обликувани како "О") и пресврт тоа значи дека нејзиниот облик како "8".Мека, мазна, нежно, свил

Неочекувано.СУПЕРИОРЕН ТКАЕНИНА / / светлината полиестер платно е мека и buttery мазни и се чувствува одли

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Ние ќе ги реши сите ваши прашања, како е можно поскоро.Погодна за активности на отворено, посета на банке

92%Поли 8%Spandex.Произведено во САД.Уво Јамка затворање.Рака Мие 3 Пакет Спортски Црна Мрежа Лицето Маска За

Џерси.Машина За Миење.НЕ се ЛИЗГА / FULL COVERARGE – Нашите hijab мерки во по ~ 62.8" x 24.8" (185cm x 63cm).ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ

机洗.СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : 27.5 ИНЧИ.Екстра долг и голем chiffon плоштадот марами за жените во постоечките пазар

Рака Мие Само.Марами се направи совршен одмор подароци!Страна се одликува со нега во Далас, Тексас.Овој

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

НЕ се ЛИЗГА / FULL COVERARGE – Нашите hijab мерки во по ~ 62.8" x 24.8" (185cm x 63cm).ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ – Нашата убаво стокме

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Сите наши производи се смислено дизајниран, добро стокмено, љубов пакуваат и ги предаде државаширок.Оде

【Пристигнувањето во 16~21 дена (обично 17 дена)!】 Долго испорака време за шопинг бар, има го постави за добр

Машина За Миење.НЕ се ЛИЗГА / FULL COVERARGE – Нашите hijab мерки во по ~ 62.8" x 24.8" (185cm x 63cm).ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ – Наша

✦RIAH МОДА✦ Ние нудиме висок квалитет, стилски мода накит & додатоци на многу прифатлива цена.Дизајниран

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

✦RIAH МОДА✦ Ние нудиме висок квалитет, стилски мода накит & додатоци на многу прифатлива цена.Дизајниран

ЛУКСУЗЕН МАТЕРИЈАЛ Нашите 6ft x 3ft марами се направени со 100% висок квалитет премиум бамбус viscose, со нула ев

Please wait...