0
clear
  • Yotache Бела Тенка Времето Соголување 1/16 Инчи Дебела x (.50) 1/2 Инчи Широка, 1.5 mm Пена Заптивка Печат Лента на Прозорецот, Лизгачки Вратата Jamb, Звучници, Табла, Вкупно 33 Метр
  • -20%
  • -20%
Yotache Бела Тенка Времето Соголување 1/16 Инчи Дебела x (.50) 1/2 Инчи Широка, 1.5 mm Пена Заптивка Печат Лента на Прозорецот, Лизгачки Вратата Jamb, Звучници, Табла, Вкупно 33 Метр

Yotache Бела Тенка Времето Соголување 1/16 Инчи Дебела x (.50) 1/2 Инчи Широка, 1.5 mm Пена Заптивка Печат Лента

DEN 285.12

Достапност
Достапно за нарачка

Пена ленти се користат за звук dampening, изолациони, gasketing, амортизирање/соочи, и запечатување и се наменети за подобрување на изгледот и подобрување на вкупните перформанси на вашиот дизајн на производот.СИЛНА МРЕЖА ЛЕПИЛО - На weatherstrip користи лепило надгради силна мрежа лепило подлога, водоотпорен и не-degumming, и се држи цврсто.Ве молиме имајте на ум дека ја исчистите површината пред да аплицираат за подобри перформанси.Важно е да се обрне поголемо внимание на специфични својства на секоја пена лента да се одлучи што е најдобро за вашата апликација.ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за - Овој пакет вклучува 1 тек на 1/2 во x 1/16 во x 33 ft пена лента.Секој пена лента има уникатни карактеристики и идеални цели.Добро амортизирање ефект, времето доказ, масло отпор, хемиска отпорност на корозија, прашина доказ, шок отпор, изолирање, пламен retardant, звук доказ, топлинска изолација, отпорност на влага, анти-лизгање, изолациони, анти-вибрации, анти-судир, shockproof и така натаму.Пена лента може да се намали и да се моделирани лесно да било форма.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ова е пластична модел комплет.Собрание и сликарството е потребно.Боја и лепак НЕ е вклучена.Содржи дело

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Бренд : Honeywell.Производот Број : T915 C1407 TEMP КОНТРОЛЕР 1590 20 FT 135 OHMS.Категорија : HVAC.Слободен Испорака на оваа то

1 Пластична кутија за пакување, повеќе ребра се погодни за класификација, лесен за складирање и за носењ

Производителот гаранција може да не се применува.HSSECo5 DIN 338 Пакет од 5 Типот ВИРЏИНИЈА.Точно Спирала Вежб

На Спартанско Пена Пиштол Модел #481 произведува подготвен да се користи пена на побарувачката.Едноставн

Пластични модел на одлучување.Воздухопловството.Авиони.Бристол 175 Britannia Африканските Сафари.Пластични

Божиќ Wedding Vintage Pullover Врвот.качулка marron rodier за жените џемпери за мажи комплетна поштенски тешка тежина ка

Се ГОТВИ ЗДРАВА & РАМНОМЕРНО : рек воздигнува храна додека готвење и да се максимизира струење околу хра

Производителот : RESKIT (Украина).Скала : 1 / 72 Материјал : СМОЛА.Комплет опис : Unpainted, Unassembled.Состојба : Нова.AGM65

Бабата Спортски Картички & Игри.Име Можете Да Им Верувате!.Над 30 Години во Sportscard Индустрија!.Повеќе Карти

ВУЛКАН ХАРТ.ТЕРМОСТАТ 4093161 Висок Квалитет.Брод Тежина : 17.89 Lbs.Griddle Термостат за Полнење, [ T'Stat FDTO ] [ Temp 100450

ВУЛКАН ХАРТ.ТЕРМОСТАТ 40931600001 Висок Квалитет.Брод Тежина : 17.89 Lbs.Griddle Термостат за Полнење, [ T'Stat FDTO ] [ Temp 100

Широк спектар на орев методи, силна отпорност на абење, висока цврстина ниво.Широк спектар на апликации

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА АТЛАНТСКИОТ МОРСКИ ДЕПО ТВОИТЕ 1 ЗАПРЕ МОРСКИ SHOPBRASS BAITWELL МОЗОЦИ PLUG 5 / 8"ГОЛЕМИНА : 5 / 8" 2 PAC

Бренд Име : други.Интерфејс Тип : USB.Примена : Десктоп,Лаптоп.Број на Копчиња : 2 Areceiving нашите производи, ак

ПОВЕЌЕ ЗАБАВА ЗА ЖИВОТ DIY дијамант сликарство може да се доживее чувство на постигнување,да научат да с

Сет завртка се користи широко во домот и канцеларијата на апаратот, комуникациска опрема и други машини

6count парична Казна Медиум Ронки Мулти Цел Пескарење Блокови Пластика.Материјал : Пластика.Димензии : 3.4 и

Dltmysh.Изработени од нерѓосувачки челикНаправени на 304 нерѓосувачки челик, таа има добра отпорност на кор

Тој е опремен со голем резервоар за вода, откако ќе ги додадете мраз вода во него, вклучете го вентилатор

Ова исто така го прави одличен подарок за било кој повод!Riah Мода е основана во 2008 година во Лос Анџелес, с

Овој одличен производ, исто така доаѓа со 10годишна гаранција за квалитет на прашања поврзани со бидејќи

Сите намена, влажно или суво пескарење блок.Флексибилни гума изградба држи хартија безбедно.За пескаре

ТУШ ФАХ : пред скатен туш фах KST1220 / 1830 година (48 Инчи x 72 Инчи) е машина фабрикувани да се обезбеди соодветн

Се сретне вашата страст за воздухопловство колекционерски предмети Додадете на вашата колекција на ав

МОНАКО ФРИЖИДЕР МАГНЕТ 002 ГРАДОТ НА МОНАКО ФРИЖИДЕР МАГНЕТИ.ГОЛЕМИНАТА НА СЕКОЈ ФРИЖИДЕР МАГНЕТИ (3.5" x 2.5

100% Памук.Направени во Индија.ПОКРИВА САМО; INSERT НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ.Големина : 32 во (80 cm) дијаметар; Грижа : Миење

Доколку вашиот уред користи некоја од следниве батерии, ова е она што го барате : 1130, AG10, DLR1130, SR1130, L1131, LR1130,

Производителот гаранција може да не се применува.ХССG DIN 340 Пакет од 10 Тип N Точно спирала вежба малку, со

Please wait...