0
clear
  • Киро&Јиеу 5PCS РК Lipo Батеријата Тестер Следи Низок Напон Ѕвончето Аларм Напон Тајна со LED Индикатор за 2-8s Lipo Живот LiMn Li-ion Батерија
  • -20%
  • -20%
Киро&Јиеу 5PCS РК Lipo Батеријата Тестер Следи Низок Напон Ѕвончето Аларм Напон Тајна со LED Индикатор за 2-8s Lipo Живот LiMn Li-ion Батерија

Киро&Јиеу 5PCS РК Lipo Батеријата Тестер Следи Низок Напон Ѕвончето Аларм Напон Тајна со LED Индикатор за 2-8s

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

5 PCS 1-8s Lipo Батеријата Тестер на Напон, Нисконапонски Аларм во Режим за 2-8 S, во Функција на Проверка на Вашата Lipo Клетки Напон.Напон Екран Функција и Низок Напон Аларм Funtion(Забелешка : Кога напонот е помал од алармот вредност, таа секогаш ќе ѕвони.И кога производ на мери е unpluged, алармот ќе запре.).Супер висока аларм звук кој го прави полесно да го најдете вашиот летало.Display Mode : Батеријата мобилен напони, вкупниот напон, со најниска мобилен напон, Останатите капацитетот на батеријата.Кога Напонот е Под Постави Вредност,Тоа Ќе Ѕвончето со Црвени LED Светло,Пред-сет Вредност 3.3 V. Притисни Копче што Може да се Промени на Напонот Settings и Спаси.Спецификација : Користете за 1-8 S Lipo/Li-ion/Li Mn/Живот Напон, детекција прецизност : +_0.01 V. Единицата на напон се прикаже спектар : 0.5~4.5 V Вкупниот напон се прикаже спектар : 0.5~36 V 1 S тест на владата напон спектар : 3.7~30 V Низок напон аларм во режим за 2-8 S Аларм постави вредност опсег : OFF~2.7~3.8 V Функции : Функцијата на проверка на вашата lipo клетки напон.Напон екран функција и низок напон аларм funtion.Заштита на батеријата од преполнувањето или overdischarging.Супер силен звук на алармот го прави полесно да го најдете вашиот летало.Се користи за 1-8s Lipo/Li-ion/Li Mn/Живот.Тест работната состојба на литиум батерија.Автоматски ги штити против обратна врска.Answer : ___________________________ Note : Кога напонот е под постави вредност,тоа ќе ѕвончето со црвени LED светло,пред-сет вредност 3.3 V. Притисни копче што може да се промени на напонот settings и спаси.Пакетот вклучува : 5pcs 2 во 1 РК 1-8s батеријата тестер со низок напон ѕвончето аларм и LED индикатор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ТУШ ФАХ : пред скатен туш фах KST1220 / 1830 година (48 Инчи x 72 Инчи) е машина фабрикувани да се обезбеди соодветн

Ја остава вашата кујна пенливи и помага да се отстрани сушен на храната и тешки дамки, додека оставајќи

Широк спектар на орев методи, силна отпорност на абење, висока цврстина ниво.Широк спектар на апликации

Пластични модел на одлучување.Воздухопловството.Авиони.Бристол 175 Britannia Африканските Сафари.Пластични

New York Yankees.Арон Судија.Над 30 Години во Sportscard Индустрија!.Повеќе Картичка Налози се во комбинација!.Сите Ка

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.New York Yankees.Арон Судија.Над 30 Години во Sportscard И

Сет завртка се користи широко во домот и канцеларијата на апаратот, комуникациска опрема и други машини

Силна, lintless брише за контакт со храна површини.Пролетнатоварени капак за да се спречи сушењето.Спременз

Бренд Име : други.Интерфејс Тип : USB.Примена : Десктоп,Лаптоп.Број на Копчиња : 2 Areceiving нашите производи, ак

Се ГОТВИ ЗДРАВА & РАМНОМЕРНО : рек воздигнува храна додека готвење и да се максимизира струење околу хра

Тој е опремен со голем резервоар за вода, откако ќе ги додадете мраз вода во него, вклучете го вентилатор

Во каталогот, ќе се нуди избрани орев и гром комплет, пластична капа за подлошки, завртки за третираат др

HSSECo8 DIN 338 Пакет од 5 Типот ВИРЏИНИЈА.Точно Спирала Вежба Малку Дијаметар 11.0 mm ХССE Co8 DIN 338 Форма C Тип ВИРЏИ

ПРАВО ТИП Вентил матични печати дизајни се со одредена апликација за поправка повод користејќи или deflec

ПРАВО ТИП Вентил матични печати дизајни се со одредена апликација за поправка повод користејќи или deflec

100% Памук.Направени во Индија.ПОКРИВА САМО; INSERT НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ.Големина : 32 во (80 cm) дијаметар; Грижа : Миење

Светот е #1 Препорачува Бренд* (*се Препорачува од страна на повеќе машина за миење садови брендови во све

Се сретне вашата страст за воздухопловство колекционерски предмети Додадете на вашата колекција на ав

Ова е пластична модел комплет.Собрание и сликарството е потребно.Боја и лепак НЕ е вклучена.Содржи дело

Производителот гаранција може да не се применува.HSSECo5 DIN 338 Пакет од 5 Типот ВИРЏИНИЈА.Точно Спирала Вежб

Овој одличен производ, исто така доаѓа со 10годишна гаранција за квалитет на прашања поврзани со бидејќи

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Тројно сечење на работ дизајн е најдобриот во индустријата.Две напред соочуваат со рабови и една задна

Бренд : Honeywell.Производот Број : RM7895 A1048 120 V НАИЗМЕНИЧНА ОСНОВНО РЕЛЕ МОДУЛ БЕЗ A Категорија : HVAC.Слободен Ис

Please wait...