0
clear
  • Датотеката папки-Чувствував Папка Проширување на Датотека Папка Преносни Чувствува Носителот документи Плик Луксузни Канцеларија Трајни Briefcase Документ Торба Хар
  • -20%
  • -20%
Датотеката папки-Чувствував Папка Проширување на Датотека Папка Преносни Чувствува Носителот документи Плик Луксузни Канцеларија Трајни Briefcase Документ Торба Хар

Датотеката папки-Чувствував Папка Проширување на Датотека Папка Преносни Чувствува Носителот документи Плик Луксузни

DEN 236.16

Достапност
Достапно за нарачка

★.Високо Квалитетен Материјал : Направен од здрав & трајни носат-отпорни се чувствува и исклучителна ментална snap копчето, нуди удобно допирање чувства и професија изгледа, ги чува сите вашата точка од испаѓање, прашина, гребнатини, испакнатини и сите добро организирани. ★.Мултифункционален & Практична настава : Погодно за чување на датотеки, трудови, тетратки, документи, пенкала, весници, приходи, козметиката и другите додатоци, исто така, може да се користи како лаптоп перница за да го заштити вашиот компјутер од дневниот нула. ★.Преносни & мала Тежина : тенок и тенки датотека торба, лесен за носење, совршен за комерцијални настани, училиште, канцеларија, патување и дома секојдневна употреба. ★.Голем Капацитет : 13.39 x 9.45"(34x24cm), се доволно големи за да се одржи писмо, големина на трудови, поднесе носителот, лаптоп под 14 инчи, и други слични големина предмети. ★.Стилски и Пристоен Изглед : едноставен, но функционално дизајнирана, идеален датотека држачот за луѓето од сите возрасти, а внимателен подарок за себе, студент, деца, наставници, пријатели, колеги.Секој пакет вклучува 2 боја датотека торба.Големина : Со lanyard.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Тројно сечење на работ дизајн е најдобриот во индустријата.Две напред соочуваат со рабови и една задна

Фан тип : метал хоризонталната оска turbofan.Брзината на ветерот : 3 продавница.Овој радијатор има напојувањ

Тој е опремен со голем резервоар за вода, откако ќе ги додадете мраз вода во него, вклучете го вентилатор

Ја остава вашата кујна пенливи и помага да се отстрани сушен на храната и тешки дамки, додека оставајќи

Ова е пластична модел комплет.Собрание и сликарството е потребно.Боја и лепак НЕ е вклучена.Содржи дело

100% Памук.Направени во Индија.ПОКРИВА САМО; INSERT НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ.Големина : 32 во (80 cm) дијаметар; Грижа : Миење

Овој одличен производ, исто така доаѓа со 10годишна гаранција за квалитет на прашања поврзани со бидејќи

Ова исто така го прави одличен подарок за било кој повод!Riah Мода е основана во 2008 година во Лос Анџелес, с

Производителот : RESKIT (Украина).Скала : 1 / 72 Материјал : СМОЛА.Комплет опис : Unpainted, Unassembled.Состојба : Нова.AGM65

ТУШ ФАХ : пред скатен туш фах KST1220 / 1830 година (48 Инчи x 72 Инчи) е машина фабрикувани да се обезбеди соодветн

Ве молиме погледнете го спецификации во табелата подолу за целосна детали.ASMC Индустриски нуди сеопфате

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Силна, lintless брише за контакт со храна површини.Пролетнатоварени капак за да се спречи сушењето.Спременз

ПРАВО ТИП Вентил матични печати дизајни се со одредена апликација за поправка повод користејќи или deflec

1 Пластична кутија за пакување, повеќе ребра се погодни за класификација, лесен за складирање и за носењ

ПРАВО ТИП Вентил матични печати дизајни се со одредена апликација за поправка повод користејќи или deflec

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Пена ленти се користат за звук dampening, изолациони, gasketing, амортизирање / соочи, и запечатување и се наменет

Во каталогот, ќе се нуди избрани орев и гром комплет, пластична капа за подлошки, завртки за третираат др

Please wait...