0
clear
  • Griddle Скара Затоплување Рек & Шпатула & Scraper за Blackstone, Griddle Додатоци Комплет за Blackstone,од не ' Рѓосувачки Челик Професионални Долго СКАРА Скара Шпатула/Тарнер & Scraper & З?
  • -20%
  • -20%
Griddle Скара Затоплување Рек & Шпатула & Scraper за Blackstone, Griddle Додатоци Комплет за Blackstone,од не ' Рѓосувачки Челик Професионални Долго СКАРА Скара Шпатула/Тарнер & Scraper & З?

Griddle Скара Затоплување Рек & Шпатула & Scraper за Blackstone, Griddle Додатоци Комплет за Blackstone,од не '

DEN 791.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Тешки-Должност Griddle Додатоци Комплет 】Направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик, кој е здрав и издржливи, рѓа-доказ, отпорни на топлина, отпорни на корозија, отпорно на гребење и лесно да се чисти. 【Затоплување Рек Функција】Компатибилен со повеќе видови и големини на Blackstone Griddle -17", 22", 28", 36".Затоплување рек овозможува екстра простор на вашиот grddle да се одржи храна и чувајте го на топло. 【Spatulas & Scraper Функција】На СКАРА шпатула сет со храна-одделение пластични отпорни на топлина рачка за побезбедно бразилецот искуство.Дизајниран со виси дупка за лесни за складирање.Совршена изведба во домашната кујна, задниот двор, бразилецот шпорет,внатрешна и надворешна употреба или за бразилецот храна, ресторан, хотел, ,пржење бифтек, печење палачинка, готвење морска храна, бразилецот риба. 【Пакетот Вклучува】2 Griddle Затоплување Полици, 2 Долго Spatulas и 1 Scraper.Затоплување Полици димензии : 16-1/7"L × 7-7/8"W × 5-2/3"Х. 【По-продажбата на Услугата】се Чувствуваат слободни да ни кажете ако наидат на проблеми во процесот на примање или користење на производот.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да ви даде задоволително решение.Griddle Додатоци Комплет за Blackstone, од не ' Рѓосувачки Челик Професионални Долго СКАРА Скара Шпатула/Тарнер & Scrape & Затоплување Решетката.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА АТЛАНТСКИОТ МОРСКИ ДЕПО ТВОИТЕ 1 ЗАПРЕ МОРСКИ SHOPBRASS BAITWELL МОЗОЦИ PLUG 5 / 8"ГОЛЕМИНА : 5 / 8" 2 PAC

ВУЛКАН ХАРТ.ТЕРМОСТАТ 40931600001 Висок Квалитет.Брод Тежина : 17.89 Lbs.Griddle Термостат за Полнење, [ T'Stat FDTO ] [ Temp 100

Ова исто така го прави одличен подарок за било кој повод!Riah Мода е основана во 2008 година во Лос Анџелес, с

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.New York Yankees.Арон Судија.Над 30 Години во Sportscard И

Сите намена, влажно или суво пескарење блок.Флексибилни гума изградба држи хартија безбедно.За пескаре

ПРАВО ТИП Вентил матични печати дизајни се со одредена апликација за поправка повод користејќи или deflec

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

HSSECo8 DIN 338 Пакет од 5 Типот ВИРЏИНИЈА.Точно Спирала Вежба Малку Дијаметар 11.0 mm ХССE Co8 DIN 338 Форма C Тип ВИРЏИ

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.New York Yankees.Бебе Рут.Контактирајте со Продавач

Бренд : Honeywell.Производот Број : T915 C1407 TEMP КОНТРОЛЕР 1590 20 FT 135 OHMS.Категорија : HVAC.Слободен Испорака на оваа то

Фан тип : метал хоризонталната оска turbofan.Брзината на ветерот : 3 продавница.Овој радијатор има напојувањ

ПРАВО ТИП Вентил матични печати дизајни се со одредена апликација за поправка повод користејќи или deflec

Се сретне вашата страст за воздухопловство колекционерски предмети Додадете на вашата колекција на ав

Силна, lintless брише за контакт со храна површини.Пролетнатоварени капак за да се спречи сушењето.Спременз

Ја остава вашата кујна пенливи и помага да се отстрани сушен на храната и тешки дамки, додека оставајќи

Во каталогот, ќе се нуди избрани орев и гром комплет, пластична капа за подлошки, завртки за третираат др

МОНАКО ФРИЖИДЕР МАГНЕТ 002 ГРАДОТ НА МОНАКО ФРИЖИДЕР МАГНЕТИ.ГОЛЕМИНАТА НА СЕКОЈ ФРИЖИДЕР МАГНЕТИ (3.5" x 2.5

Овој одличен производ, исто така доаѓа со 10годишна гаранција за квалитет на прашања поврзани со бидејќи

ПОВЕЌЕ ЗАБАВА ЗА ЖИВОТ DIY дијамант сликарство може да се доживее чувство на постигнување,да научат да с

Ова е пластична модел комплет.Собрание и сликарството е потребно.Боја и лепак НЕ е вклучена.Содржи дело

Тројно сечење на работ дизајн е најдобриот во индустријата.Две напред соочуваат со рабови и една задна

New York Yankees.Арон Судија.Над 30 Години во Sportscard Индустрија!.Повеќе Картичка Налози се во комбинација!.Сите Ка

Бренд Име : други.Интерфејс Тип : USB.Примена : Десктоп,Лаптоп.Број на Копчиња : 2 Areceiving нашите производи, ак

Бабата Спортски Картички & Игри.Име Можете Да Им Верувате!.Над 30 Години во Sportscard Индустрија!.Повеќе Карти

Произведено во Кина.Количина 1 Пакет Тежина : 0.249 килограми 14 се смета.Каскада, 14 Брои, Платина Акција Pacs,

Се ГОТВИ ЗДРАВА & РАМНОМЕРНО : рек воздигнува храна додека готвење и да се максимизира струење околу хра

6count парична Казна Медиум Ронки Мулти Цел Пескарење Блокови Пластика.Материјал : Пластика.Димензии : 3.4 и

Please wait...