0
clear
  • Гел лак Поставите 20 Бои Впие Исклучување Гел Ноктите Комплет Розова Црвено Кафеав Црна Гел лак Сет Сјајот на Ноктите Гел лак за Полнење Есен Зима 7ml Секое Шише Помин
  • -20%
  • -20%
Гел лак Поставите 20 Бои Впие Исклучување Гел Ноктите Комплет Розова Црвено Кафеав Црна Гел лак Сет Сјајот на Ноктите Гел лак за Полнење Есен Зима 7ml Секое Шише Помин

Гел лак Поставите 20 Бои Впие Исклучување Гел Ноктите Комплет Розова Црвено Кафеав Црна Гел лак Сет Сјајот на Ноктите

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Лак Сет Вклучуваат : 20 Бои Помине Гел лак (7ml секое шише).Исто така, со посебно дизајниран убава кутија.Погоден за DIY помине уметност дома, носат за патување употреба, за професионални салон за убавина продавница стартер, почетник пракса.Повеќе Боја на Избори : 20 бои содржани во Гел лак во Собата може да задоволни речиси сите ваши помине уметност дизајн.Секоја боја е избрана според популарната боја тренд.Оние кои се популарни и трендовски помине бои се погодни за сите годината околу.Endurable Носат Гел лак : На лак е високо пигментирани и има добри истрајност.Да се применуваат со база на грб и горниот слој може да го прави вашиот помине уметност за последните 14+ дена.На гел боја ќе биде уште жив по 2 недели.Идеален Подарок : Со Гел лак за Полнење ќе биде совршен подарок за жените, семејството, девојка, пријатели, тинејџерите.Тоа е исто така прекрасен подарок за секојдневниот живот, фестивали, birthday (Роденден), Божик, Нова Година, Денот на Вљубените, ноќта на Вештерките, итн.Услуги на клиентите : Секој проблем, ве молиме слободно контактирајте со нашата служба за корисници прво.Ние сме подготвени да се реши проблемот за вас и да ви даде задоволни решение.Боја : 20 C.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

& детали ПОЛНА ГОЛЕМИНА 15 ml Сјајна & Светли Богати со боја Не досадна Долго се носат.Салон стандард гел ла

Ексклузивно од Боја на Клубот.Натоварени со Confetti и Сјај.Направен во САД.Произведени Без Суровост.Полна

Се мијат и состојбата на косата редовно.Seelaak Коса, Вашиот Прв Избор.Чипка Боја : Медиум браун, Исто како и

Срцето Помине Уметност во Собата : 12 Бои срцето помине уметност decals, секоја кутија со 12 мрежи, секоја бој

По породувањето, што обично може да ја прими стоката во рок од 721 дена, ве молиме да бидете трпеливи, ако и

2 лепак налепници.Сите производи биле тестирани и ги исполнуваат или надминуваат U ❤Ноктите Салон за По

Вклучува 16 висок квалитет, двојнозаврши лак обвива на 8 различни големини, 1 мини нокти датотека во прило

[Функција] : Материјалот Е На Животната Средина Пријателски, Здрав, Безбеден И Сигурен, Може Да Бидат Сиг

[ISNA ХАЛАЛ ЗАВЕРЕНА] Сите наши вторник Во Љубовта халал ноктите полирање се официјално признати од стран

Лена Може да ноктите ленти се направени надвор 100% нетоксични вистински лак.Тоа е многу лесно да се приме

Бои за сите сезони.Висок квалитет.Долготрајни.Во согласност бои.Високо квалитетен и долготраен лак на н

Дава сјајни и брилијантен боја за нокти.Долготрајни.За употреба, се тресат и и се применува.Опис на прои

Подобро да помине уметност гел лак за полнење за вас, едно шише покажува една боја, гел лак е така лесно д

【Количество】20 Pcs пластични 20 совети лажни нокти swatches 【Големина】5.2 × 4.41 инчен; 20 совети лажни нокти swatche

► Гел лак Стартер за Полнење Овој Комплет доаѓа во добро спакуван подарок кутија : 6 PCS Бои Гел полски + Б

Формулиран со нашиот патентиран Тројно Пигментацијата Технологија, Cuccio нуди богат цветен покривање са

Идеален Подарок : Акварел лак спакувана во убава кутија, тоа е најдобриот подарок за вашата мајка, сестр

Сали Хансен тешко како ноктите xtreme носат нуди екстремен сила и сјај.Одговараат на вашите нокти на вашет

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА БОЈА ТЕРАПИЈА : Лекување на вашите нокти да ресторативна зголеми со Сали Хансен Боја Т

Cuccio Дрво нуди wearability дека е сигурен од било од натпреварот, тоа е затоа што ние се користи чист гел база и

Една Круша Нова Празник Essentials Помине во Собата во кој 4 luxe нијанси, горниот слој и зелен чај cuticle масло.Но

❤Природни Смоли INPING гел лак е направен од 100% природни смоли, со отпорност на триење како Гел, огледало с

Шест софистицирани нијанси даваат илузија на богатата текстил и облека.Салон за убавинаквалитет longwear л

Cuccio Дрво е 100% полски Слободни, Впие Исклучување Гел Формула која е и LED и УВ се лекува понуда до 21 дена на

ПАК БИЛО ГЕЛ ЛАК ВО КОРА ИСКЛУЧУВАЊЕ ГЕЛ ЛАК.ЛЕСНО ГЕЛ ЛАК ОТСТРАНУВАЊЕ.ИЗЛУПЕТЕ ИСКЛУЧУВАЊЕ ГЕЛ БАЗА Н

Добивање на мазна и секси изглед.Овој лак на ноктите создава сјајна, смел, и безгрешното помине со лесно

Со гордост се НАПРАВЕНИ ВО САД : Купи со доверба од Американски сопственост и управувани од компанијата!

ПОЛНА ГОЛЕМИНА 15 ml Сјајна & Светли Богати со боја Не досадна Долго се носат.Салон стандард гел лак трае 56

Please wait...