0
clear
  • Може да Се Користи Батерија Кревет Мокрење Аларм Сензор за Влага Bedwetting Следи Погоден за Бебе Или Стари Лица 1127
  • -20%
  • -20%
Може да Се Користи Батерија Кревет Мокрење Аларм Сензор за Влага Bedwetting Следи Погоден за Бебе Или Стари Лица 1127

Може да Се Користи Батерија Кревет Мокрење Аларм Сензор за Влага Bedwetting Следи Погоден за Бебе Или Стари Лица

DEN 7176.00

Достапност
Достапно за нарачка

Тоа ќе потрае 3~4 месеци да се запре bedwetting, ние сме секогаш тука да ви помогнат.Нашата цел е да обезбедиме највисоко ниво на услуги на клиентите, и нашата служба за корисници експерти ќе бидат таму за да ги реши сите проблеми за вас.Ние ќе го реши проблемот за вас.Им помогне на детето форма добри навики : Синхронизирани звучни сигнали и вибрации во првиот пад на урина, буди вашето дете и да ги мотивира за него/неа, за да заврши мокрење во тоалет и да се формира навика во 4-16 недели.(3) Два начини да се закачите на алармот кутија за облека.Она што родителите треба да се направи : Инсталирате ноќ светлина и помогне на будење на вашето дете кога ќе чуете алармот на самиот почеток во текот на ноќта; го исклучите bedwetting алармот, водич на вашето дете да ја заврши пишам и ресетирање на enuresis аларм; тоа ќе биде тешко за првиот месец, обрнете повеќе трпение и сè ќе биде во ред.Дали вашето дете или пациентот треба или заслужуваат : (1) најлесно да се користи и за чистење на магнетен сензор.Ако имате било какви прашања во врска со превозот време, неговиот квалитет и unreceived стоки, ве молиме контактирајте со нас, ние може да ви обезбеди со задоволителни одговори и решенија.Ние сме многу одговорни продавачот.Времето за испорака е 15-20 дена, ако не го примите нарачка во рок од 30 дена, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Кога се користи како режисер со ноќта тоалет обука, до 9 од 10 деца се запре bedwetting.Безжичниот, батеријавкл

МАЛИ И ПРЕНОСЛИВО ENURESIS АЛАРМ Тенок, Елегантен и стилски, преносни bedwetting (enuresis) аларм доаѓа со меѓусебно

Безжичниот, батеријавклучен аларм (батеријата вклучена) може да биде во близина на детето или со еден ро

Please wait...