0
clear
  • CamelBak Подиумот Студ Изолирани Велосипед Шише За Вода
  • -20%
  • -20%
CamelBak Подиумот Студ Изолирани Велосипед Шише За Вода

CamelBak Подиумот Студ Изолирани Велосипед Шише За Вода

DEN 384.00

Достапност
Достапно за нарачка

ИЗОЛИРАНИ CAMELBAK ШИШЕ за ВОДА На : Camel Bak Подиумот Студ Изолирани Шише за Вода поставува стандард за оптимални перформанси во велосипедот индустрија.Нејзиниот двоен ѕид изолација и позитивните lockout капа задржи течности ладно и безбедна додека во транзит.ОПТИМИЗИРАН КАФЕЗ ОДГОВАРА : Подиумот велосипед, стискаш шише е дизајниран да се вклопуваат безбедно во различни шише кафези.Тоа е лесно да се притисне, кој гарантира дека ќе добиете повеќе течност со помалку напор.ВИСОК ПРОТОК, САМО-ЗАПЕЧАТУВАЊЕ КАПА : Ова Camel Bak велосипед шише за вода е конструиран со голем проток, само-запечатување капа.Ова ги зголемува проток, истовремено елиминирајќи spills и нота.ЛЕСНО ДА се ИСЧИСТИ & BPA-FREE На : Camel Bak Подиумот Студ е крајната шише за вода за брза, сигурна, супериорен хидратација.Сите делови можат да бидат одделени за полесно чистење и пластични материјали се 100% се бесплатно на BPA, основни поени, и BPF.АКО НИЕ се ИЗГРАДИ ТОА – НИЕ ЌЕ BAK ТОА : Ние, Доби Вашиот Назад Доживотна Гаранција ги покрива сите акумулации, ранци, шишиња и додатоци од производство на дефекти во материјалите и изработката на животниот век на производот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.New York Yankees.Арон Судија.Над 30 Години во Sportscard И

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.New York Yankees.Бебе Рут.Контактирајте со Продавач

Божиќ Wedding Vintage Pullover Врвот.качулка marron rodier за жените џемпери за мажи комплетна поштенски тешка тежина ка

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Тројно сечење на работ дизајн е најдобриот во индустријата.Две напред соочуваат со рабови и една задна

Собори сува ниска.Тоа ви дава бестежин се чувствуваат на телото.Ние нудиме Фанки Хавајски Кошули, Хавај

Пластични модел на одлучување.Воздухопловството.Авиони.Бристол 175 Britannia Африканските Сафари.Пластични

Сет завртка се користи широко во домот и канцеларијата на апаратот, комуникациска опрема и други машини

100% Памук.Направени во Индија.ПОКРИВА САМО; INSERT НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ.Големина : 32 во (80 cm) дијаметар; Грижа : Миење

Произведено во Кина.Количина 1 Пакет Тежина : 0.249 килограми 14 се смета.Каскада, 14 Брои, Платина Акција Pacs,

Се ГОТВИ ЗДРАВА & РАМНОМЕРНО : рек воздигнува храна додека готвење и да се максимизира струење околу хра

Производителот гаранција може да не се применува.HSSECo5 DIN 338 Пакет од 5 Типот ВИРЏИНИЈА.Точно Спирала Вежб

New York Yankees.Арон Судија.Над 30 Години во Sportscard Индустрија!.Повеќе Картичка Налози се во комбинација!.Сите Ка

★.Високо Квалитетен Материјал : Направен од здрав & трајни носатотпорни се чувствува и исклучителна мен

Доколку вашиот уред користи некоја од следниве батерии, ова е она што го барате : 1130, AG10, DLR1130, SR1130, L1131, LR1130,

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА АТЛАНТСКИОТ МОРСКИ ДЕПО ТВОИТЕ 1 ЗАПРЕ МОРСКИ SHOPBRASS BAITWELL МОЗОЦИ PLUG 5 / 8"ГОЛЕМИНА : 5 / 8" 2 PAC

ПРАВО ТИП Вентил матични печати дизајни се со одредена апликација за поправка повод користејќи или deflec

Please wait...