0
clear
  • Allegra К Рамен Сомот Shoelaces 0.6 Инчи Широка Лента Чевли Laces Стрингови за Патики Чевли Чизми
  • -20%
  • -20%
Allegra К Рамен Сомот Shoelaces 0.6 Инчи Широка Лента Чевли Laces Стрингови за Патики Чевли Чизми

Allegra К Рамен Сомот Shoelaces 0.6 Инчи Широка Лента Чевли Laces Стрингови за Патики Чевли Чизми

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

По вертикална haning без пресврт и да се присилува тоа ќе изгледа подобро.Ако не ви се најде за појавување на големината на избор, само да ја одберете најблиската големина, поради должината отстапување во рок од 2 инчи нема да имаат какво било влијание на користење.Тоа имаат пластични совет за непречено алкохол преку претходно биле вклучени.6";>Shoelaces Материјал : Една страна сомот;>Должина : 32-79"/80-200cm>Бои : Црна,сина,кафена,сива,зелена,розова,виолетова,црвена,бела,црвено вино.>Пакет содржи : 1 Парови (2 Парчиња)Како да се избира големина : >За повеќето точни чевли се вклопуваат, размислете за мерење на вашата оригинална shoelaces од совет на совет ќе биде најдобриот метод.Прекрасно како подароци за firends,семејство,мајка,сопруга,сестра,sis во законот или колега во канцеларија.Имајте на прекрасен изглед, додека избегнување на looseness.Освежете ги вашите чевли со шарени чевли laces да им даде на вашите чевли сосема нов изглед.>Ако нема referance, најдобар метод да се Најде На Должината на Shoelaces што Ви Треба е да се Утврди Колку Пар на претходно биле вклучени На Чевли Имаат : 4 Дупки(2 пар дупки) > 27.5 во (80 см)8 Дупки(4 пар дупки) > 35.Димензии : Ширина:1. Ве молиме овозможи 1-2cm малку прирачник за мерење на отстапување за податоци.Спецификација:>Shoelaces Ширина : 1.Собере многу чевли : Најдобро Одговара за секојдневен чевли,патики,платно чевли,спортски чевли,ракавици и сл. Вистински ткаенина бои може да биде малку поинаква од онлајн бои поради различни компјутерски екран и светлина од светлината.4 во (100 см)12 Дупки(6 пар дупки) > 43.Ве молиме да се мијат по приемот на стоката.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши што проблемот што е можно поскоро.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

100% Полиестер.Увезени.Важно : Вистинските бои може да варира во зависност од бојата на вашиот екран порад

Големината ќе се разликуваат во зависност од бројот на претходно биле вклучени или отвори го имате во в

Боја може да се разликува малку поради боја поставката на секој поединец да го следи.Широк апликации : о

Боја : Црвена | Големина : 9.510 Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата / големина.Faux Кожа об

Боја : Црна | Големина : 9.жените висока врвот се лизга на патики глуждот booties патики жените одење чевли уд

5 CM; Бои : Бои Секој Пакет вклучува 2 Пар на Laces(4 Laces) > Црно Бело Светло Сива Длабоко Сива Бои Секој Пакет вк

Ќе биде изненадување тоа што буквално се 2 пара(4 индивидуални laces)што е доволно за 2 пара чевли кога цел "1

Увезени.Pakage Детали : shoelace крајот капи,Метал,7pairs,Една големина одговара на сите (деца И возрасни), брзо да

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

летото сандали дише сандали мека сандали удобно сандали мека чевли удобни чевли платформа чевли криста

Висок Квалитет Круг Атлетик Laces,Голема Shoelaces за Патики, Чизми и Чевли.Да се разменуваат на вашата момента

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Еластична,Силикони.Висока Затегнувачка Цврстина Направен од висок квалитет на еластична и nontoxic силико

100% Памук.ВИСОК КВАЛИТЕТ на восок заврши дава laces прекрасен сјај, сјај, сила и издржливост.На восок заврши

Еластична,Силикони.Увезени.Збогум Вратоврска.Пак чипкаup чевли во лизгаons.Доверба градител на деца кои т

Please wait...