0
clear
  • DC Cruiser Женска Јакна
  • -20%
  • -20%
DC Cruiser Женска Јакна

DC Cruiser Женска Јакна

DEN 4798.80

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гроздобер инспирирани од планината класичен кој храбар контраст боја-блокирање.Profill Изолација - Нашите си Одат-да изолатор, бидејќи тоа дава не само мансарда и топлина-апсењето на топлина, но исто така, бидејќи тоа им овозможува на влага-транспорт оддалеченост од вашето тело кога работите се загрее.Времето Одбрана - перформанси-управувано outerwear за ракување во најтешкиот зимски услови.Storm Division - Дизајниран да овозможи најдобар во сите состојба breathability и времето отпор.Outerwear За Everywear - Појавување беспрекорно технички функција со оригинални DC стил.Замаглувањето на границите меѓу streetwear и outerwear.Балансирање напредни планина перформанси со улица на градот wearability.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Патент затворање.Повод : суштински boy' s зимско отворено 2.Монтажни руно худ,стојат јака,полн патент и дво

62"Sleeve : 73cm / 28.38"Length : 72cm / 28.bodysuits случаи flowy бизнис keychain накит празник peacoats ракави вдовица јога мостови, пан

Тексас,Памук,Spandex.Копче затворање 【Материјал】95% Памук и 5% Spandex, меки и удобни 【Дизајн】одбиеме јака дол

Drawstring затворање ★ТОПЛИ ТКАЕНИНИ : Жените снег одговараат направен од 100% полиестер влакна материјал, су

Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Материјал : Мек Материјал, кожапријателски, дише, ултралесен, co

Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Материјал : Мек Материјал, кожапријателски, дише, ултралесен, co

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Памук.Патент затворање.Машина За М

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Направени во САД или Увезуваат.Патент

✿ Големина : Има големина на табелата во сликата.08" Рамо : 40cm / 15.јакни за девојки јакни за момчиња и деца,

83" Препорачана Возраст : 1314 Години Големина : 160 Биста : 94cm / 37.Материјал : Памук+Волнени.02" weatshirts Џемпери Ја

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Направени во САД или Увезуваат.Патент

74"Length : 78cm / 30.59"Length : 69cm / 27.71"Size : 4 XLBust : 148cm / 58.81"Shoulder : 66cm / 25 ♥♥ Повод : Погодна за секојдневно носење, секојд

86" Ракав : 45см / 17.29" Препорачана Возраст : 78 Години, Големина : 130 Биста : 82cm / 32.Препорачана Возраст : 56 Годин

Тексас,Памук,Spandex.Копче затворање 【Материјал】95% Памук и 5% Spandex, меки и удобни 【Дизајн】одбиеме јака дол

100% Памук.Предвремени затворање.Службен Лиценцирани NCAA Производ.Извезена Колеџ Лого.Направени од стран

Патент затворање.Мажите руно палта затворање : Патент Надеж : супер Топло : Мека и дебели руно поставата

Drawstring затворање ★ТОПЛИ ТКАЕНИНИ : Жените снег одговараат направен од 100% полиестер влакна материјал, су

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Увезени.Патент затворањ

100% Памук.Предвремени затворање.Службен Лиценцирани NCAA Производ.Извезена Колеџ Лого.Направени од стран

100% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Редовно одговара штрајкови удобно рамнотежа пом

Направен во САД.Возраста е само за референца, ве Молиме проверете вистинските мерење за да се избере вис

Возраста е само за референца, ве Молиме проверете вистинските мерење за да се избере вистинската големи

Машина За Миење.Водоотпорен и windproof ткаенина,надвор материјал може ефикасно да се спречи вашето бебе од

Произведено во САД или Увезуваат ❉Карактеристики : Стилски и моден дизајн се направи што повеќе атракт

100% Памук.Предвремени затворање.Службен Лиценцирани NCAA Производ.Извезена Колеџ Лого.Направени од стран

Please wait...