0
clear
  • VSUDO Рамен Патики Чевли Чипка, Рамни Чевли String за Патики, Спортски Shoelace
  • -20%
  • -20%
VSUDO Рамен Патики Чевли Чипка, Рамни Чевли String за Патики, Спортски Shoelace

VSUDO Рамен Патики Чевли Чипка, Рамни Чевли String за Патики, Спортски Shoelace

DEN 119.76

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.МОДЕРЕН СТАН БЕЖ ЧЕВЛИ LACES ЗА ПАТИКИ : Нашата премиум беж shoelaces ќе им даде на вашите омилени патики или спортски чевли нов изглед и донесе чевлите многу повеќе индивидуален карактер.ВИСОК КВАЛИТЕТ И ВИСОКА ИЗДРЖЛИВОСТ БЕЖ ЧЕВЛИ НИЗИ : Силна Плетенка Изградба Дизајн, Премија Рамен Shoestrings за Патики.Се ВКЛОПАТ ЗА ПОВЕЌЕТО ЧЕВЛИ : Совршен Чевли Laces за Жени, Мажи, Млади, Деца, Девојчиња или Момчиња кои сакаат да се погледне за замена shoelaces.Нашиот стан shoelaces одговара за Патики, Спортски чевли, Одборот Чевли, Секојдневен Чевли, Трчање, Качување Чевли, Чизми за Планинарење, Ролери, Мраз Ролери, Снег Чевли, Чизми за Снег и така натаму.ЧЕВЛИ СТРИНГОВИ ДОЛЖИНА : Околу 24 Инчен Рамен Патики Shoelaces, Може да го Замени 23" 24" или 25" Laces, Краток Деца Чевли Laces за Патики.ЧЕВЛИ СТРИНГОВИ СТИЛ : Околу 5/16" (8 mm) Широк Рамен Патики Shoelaces - Полиестер - Вклучува 1 Пар (2 Laces) Беж Рамен Shoestrings.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Пакување : 2 Пар(4 Laces)тенис чевли laces 24 и

Оксфорд 1 ЕКСТРА ИЗДРЖЛИВИ : Нашите фустан чевли laces се направени од 100% долгоглавен природни влакна, со в

Еластична,Силикони.Висока Затегнувачка Цврстина Направен од висок квалитет на еластична и nontoxic силико

Еластична.Увезени.Збогум Вратоврска.Ставање на чевли е толку лесно како носи чорапи.Не често свиткувањ

Благодарам многу.Ви благодариме за вашето разбирање.☃ Прирачник за мерење ве молиме овозможи 1 31cm Голе

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Висок Квалитет Круг Атлетик Laces,Голем

летото сандали дише сандали мека сандали удобно сандали мека чевли удобни чевли платформа чевли криста

ЧипкаДо затворање.Гумен ѓон.Одговара на повеќето чизми со 14 претходно биле вклучени (7 по страна).премиу

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Пакетот Вклучува 2 Пара Stepace Рамен Shoela

Увезени.Pakage Детали : shoelace крајот капи,Метал,7pairs,Една големина одговара на сите (деца И возрасни), брзо да

Висок Квалитет Круг Атлетик Laces,Голема Shoelaces за Патики, Чизми и Чевли.Да се разменуваат на вашата момента

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Увезени 5 / 16" Широк (8 mm) Доаѓа во Шест Различни Должини : 27", 36", 45", 54", 63" и 72".Еден Пар Парче (Две Laces) Цврст За

100% Полиестер.Пакување : 2 Пар(4 Laces)Супериорен Квалитет Круг Восок Shoelaces;.Обрнете внимание Shoelace е произвед

100% Полиестер.Увезени.Важно : Вистинските бои може да варира во зависност од бојата на вашиот екран порад

Еластична,Силикони.Увезени.Збогум Вратоврска.Пак чипкаup чевли во лизгаons.Доверба градител на деца кои т

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Пакување : 2 Пар(4 Laces)Пешачење Shoelaces По Ред(кога ќе се стави количество "1", значи ќе добиете 2 пар на shoelaces);О

Одлична за сите патики висока врвот патики, спортски, тенис, кошарка, бејзбол, одбојка чевли, чизми и пов

Без вратоврска Рефлексивни Алкохол Систем : Претвори било кој пар на чипкаup тенис чевли во лизга на пати

Боја : Црвена | Големина : 9.510 Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата / големина.Faux Кожа об

Вистински ткаенина бои може да биде малку поинаква од онлајн бои поради различни компјутерски екран и с

Боја може да се разликува малку поради боја поставката на секој поединец да го следи.Широк апликации : о

100% Задоволство Гаранција : Код Laces се гарантира да трае животот на еден пар на ланче тенис чевли.Совршен

Еластична.Без вратоврска Алкохол Систем.Обезбедува вашиот патики стилски чиста изглед.Заклучете го ва

5 CM; Бои : Бои Секој Пакет вклучува 2 Пар на Laces(4 Laces) > Црно Бело Светло Сива Длабоко Сива Бои Секој Пакет вк

Please wait...