0
clear
  • Crestlive Производи Фрлија Алуминиум Патио од Страна на Маса Отворено Круг Анти- 'Рѓа Мала Маса со Чадор Дупка, Кафе Бистри Маса, Пазарот Чадор Маса, 24Дијаметар, Црна со Б
  • -20%
  • -20%
Crestlive Производи Фрлија Алуминиум Патио од Страна на Маса Отворено Круг Анти- 'Рѓа Мала Маса со Чадор Дупка, Кафе Бистри Маса, Пазарот Чадор Маса, 24Дијаметар, Црна со Б

Crestlive Производи Фрлија Алуминиум Патио од Страна на Маса Отворено Круг Анти- 'Рѓа Мала Маса со Чадор Дупка,

DEN 648.00

Достапност
Достапно за нарачка

✔【Трајни Фрлија Алуминиум Изградба】 Целосно направена со висок квалитет Фрлија Алуминиум во прав-обложени заврши, ова патио маса е за сите временски услови, трајни, рѓа-бесплатно, отпорен на вода и долготраен.Да уживаат години на слободното време!. ✔【Отворено Посебна рамка конструкција со силни нозе за отворен и затворен долгата употреба; Прилагодливи пластични нога влошки се спречи гребнатини на вашиот кат кога се користи затворен. ✔【Мултифункционален Дизајн】 Користи како трпезариска маса или чадор поддржувач со дупка во средината за одржување на вашиот чадор.Оваа патио маса совршено се вклопува пазарот чадори со Кол 1.5" или 1.9" столбови (чадор стојат дијаметар помал од 12.99"). ✔【Табела Димензија】 Вкупната Големина : 24.02"L x 24.02"W x 17.52"H. совршен прилог на вашиот патио, градина, двор, и покрај базенот, комерцијални места за да имате добар оброк.Чадор дупка со дијаметар : Φ2.17 инчи.Ве молиме видете на тродимензионални цртежи да се провери повеќе големини. ✔【Важно Известување】 ве Молиме мерка вашиот чадор пол е со дијаметар или вашиот чадор стојат големина прво да бидете сигурни дека нашата маса ќе одговара.Ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Please wait...