0
clear
  • Пустината Поети Инките Бобинки - Златна Бобинки - Органски Суровини Сушени Инките Бобинки (32 Унца - 2 Фунти)
  • -20%
  • -20%
Пустината Поети Инките Бобинки - Златна Бобинки - Органски Суровини Сушени Инките Бобинки (32 Унца - 2 Фунти)

Пустината Поети Инките Бобинки - Златна Бобинки - Органски Суровини Сушени Инките Бобинки (32 Унца - 2 Фунти)

DEN 768.00

Достапност
Достапно за нарачка

1 Торбичка на Пустината Поети Инките Бобинки - Златна Бобинки - 2 lb (32 мл).Состојки : Органски Суровини Сушени Инките Бобинки.USDA Сертифицирани Органски, Вегетаријанска храна, Суровини, Глутен Слободни, Не-Гмо, Без Конзерванси.Инките Бобинки - Така се Нарекува Златна Бери и Кејп Gooseberry.Овие Супер-Бобинки се пука со tangy сладост и витамини А, Ц, Б6 & Б12. Високо во Растителна основа на Протеини.Полна со Витамин А, Витамин Ц и Б Витамини.Богата со Антиоксиданси и Анти-воспалителни.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

комбинација од цреши & cranberries, goji бобинки се вкусни superfood ќе можат да уживаат во голем број на начини.Вкус

Можете да го продолжи нивниот рок на траење, ако се задржи на пакетот во фрижидер.Натопете сушени златна

Сушени Мешани шумски Плодови е направен од deliciously слатка, свежи бобинки.Овој микс е комбинација на сушен

Please wait...