0
clear
  • Highcraft CNCT2662-НП Линија, се Поврзува Снабдување со Вода, Мраз Создателот црево Со 1/4 Фитинзи На Двата Краја, Плетенка од не ' Рѓосувачки Челик, 2 Ft
  • -20%
  • -20%
Highcraft CNCT2662-НП Линија, се Поврзува Снабдување со Вода, Мраз Создателот црево Со 1/4 Фитинзи На Двата Краја, Плетенка од не ' Рѓосувачки Челик, 2 Ft

Highcraft CNCT2662-НП Линија, се Поврзува Снабдување со Вода, Мраз Создателот црево Со 1/4 Фитинзи На Двата Краја,

DEN 180.00

Достапност
Достапно за нарачка

ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Хокеј на Создателот Црево Е Брз И Лесен за Да го Инсталирате На Вашиот Фрижидер Вода Линија.ТЕСНИ ПЕЧАТ : Осигурува Нема Вода истекување Кога се Поврзувате со Вашиот Фрижидер Снабдување Црево.ПУКНА ДОКАЗ : Снабдување со Вода Линии е Направен Од Висока Затегнувачка Цврстина Плетенка од не ' Рѓосувачки Челик го Штити ПВЦ Внатрешна Цевка За максимален Притисок И Извршување.УНИВЕРЗАЛНА ОДГОВАРА : Хокеј на Создателот Конектор има 1/4 Месинг хром монтирање на двете страни и е компатибилен со повеќето icemakers.Големина : 2 Ft.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

100% Памук.Направени во Индија.ПОКРИВА САМО; INSERT НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ.Големина : 32 во (80 cm) дијаметар; Грижа : Миење

Светот е #1 Препорачува Бренд* (*се Препорачува од страна на повеќе машина за миење садови брендови во све

★.Високо Квалитетен Материјал : Направен од здрав & трајни носатотпорни се чувствува и исклучителна мен

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Силна, lintless брише за контакт со храна површини.Пролетнатоварени капак за да се спречи сушењето.Спременз

Доколку вашиот уред користи некоја од следниве батерии, ова е она што го барате : 1130, AG10, DLR1130, SR1130, L1131, LR1130,

Dltmysh.Изработени од нерѓосувачки челикНаправени на 304 нерѓосувачки челик, таа има добра отпорност на кор

Моќ далеку тврдоглав заглавени на храна за место слободни блескаво чисти садови.Направени со обновливи

Ве молиме погледнете го спецификации во табелата подолу за целосна детали.ASMC Индустриски нуди сеопфате

Ова исто така го прави одличен подарок за било кој повод!Riah Мода е основана во 2008 година во Лос Анџелес, с

Бренд : Honeywell.Производот Број : T915 C1407 TEMP КОНТРОЛЕР 1590 20 FT 135 OHMS.Категорија : HVAC.Слободен Испорака на оваа то

Овој одличен производ, исто така доаѓа со 10годишна гаранција за квалитет на прашања поврзани со бидејќи

Тројно сечење на работ дизајн е најдобриот во индустријата.Две напред соочуваат со рабови и една задна

1 Пластична кутија за пакување, повеќе ребра се погодни за класификација, лесен за складирање и за носењ

HSSECo8 DIN 338 Пакет од 5 Типот ВИРЏИНИЈА.Точно Спирала Вежба Малку Дијаметар 11.0 mm ХССE Co8 DIN 338 Форма C Тип ВИРЏИ

Тој е опремен со голем резервоар за вода, откако ќе ги додадете мраз вода во него, вклучете го вентилатор

ПОВЕЌЕ ЗАБАВА ЗА ЖИВОТ DIY дијамант сликарство може да се доживее чувство на постигнување,да научат да с

Бабата Спортски Картички & Игри.Име Можете Да Им Верувате!.Над 30 Години во Sportscard Индустрија!.Повеќе Карти

ТУШ ФАХ : пред скатен туш фах KST1220 / 1830 година (48 Инчи x 72 Инчи) е машина фабрикувани да се обезбеди соодветн

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.New York Yankees.Бебе Рут.Контактирајте со Продавач

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА АТЛАНТСКИОТ МОРСКИ ДЕПО ТВОИТЕ 1 ЗАПРЕ МОРСКИ SHOPBRASS BAITWELL МОЗОЦИ PLUG 5 / 8"ГОЛЕМИНА : 5 / 8" 2 PAC

ПРАВО ТИП Вентил матични печати дизајни се со одредена апликација за поправка повод користејќи или deflec

Божиќ Wedding Vintage Pullover Врвот.качулка marron rodier за жените џемпери за мажи комплетна поштенски тешка тежина ка

Please wait...