0
clear
  • MONBLA Биро Материјали Организатор Мулти-функционална Канцелариски Caddy Мрежа Овална Молив Носителот Биро Канцелариски Материјали Организатор 9 Прегради со Фиока за ?
  • -20%
  • -20%
MONBLA Биро Материјали Организатор Мулти-функционална Канцелариски Caddy Мрежа Овална Молив Носителот Биро Канцелариски Материјали Организатор 9 Прегради со Фиока за ?

MONBLA Биро Материјали Организатор Мулти-функционална Канцелариски Caddy Мрежа Овална Молив Носителот Биро Канцелариски

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

*ПОВЕЌЕ ПРОСТОР ЗА СÈ : До 9 Прегради (8 Прегради + 1 Фиока) со добро обмислен димензии биро организатор за вашето биро додатоци, да ги задржи на работи што ви треба во рака, додека престојуваат надвор од вашиот начин. *НЕПРЕЧЕНО ФИОКА ДИЗАЈН : На фиока слајдови од непречено право овде кога ви треба и оди право назад лесно; Тоа, исто така, капацитет на складирање да се прошири. *ИЗГЛЕДА ОДЛИЧНО НА ВАШАТА работна МАСА : Одличен Организатор за одржување на вашиот десктоп уредни и чисти, заоблени рабови и со овална нема остри рабови. *СЕДИ ЦВРСТО НА БИРО : Со 4 мека подлога на дното за да си го цица и да се заштити вашето биро, направени од здрав мрежа метал; Можете да ги организирате сите пенкала и владетели во тоа. *НЕМА ПОТРЕБА да се СОБИРААТ, UNBOX И да ОДАТ : Доаѓа целосно составени; само unbox и да си одат.Димензии : 22cm x 11.2 cm x 10.4 cm / 8.66"W x 4.41"D x 4.09"H. Големина : 1 Пакет.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Сет завртка се користи широко во домот и канцеларијата на апаратот, комуникациска опрема и други машини

Силна, lintless брише за контакт со храна површини.Пролетнатоварени капак за да се спречи сушењето.Спременз

Овој одличен производ, исто така доаѓа со 10годишна гаранција за квалитет на прашања поврзани со бидејќи

Производителот : RESKIT (Украина).Скала : 1 / 72 Материјал : СМОЛА.Комплет опис : Unpainted, Unassembled.Состојба : Нова.AGM65

Ова исто така го прави одличен подарок за било кој повод!Riah Мода е основана во 2008 година во Лос Анџелес, с

ВУЛКАН ХАРТ.ТЕРМОСТАТ 40931600001 Висок Квалитет.Брод Тежина : 17.89 Lbs.Griddle Термостат за Полнење, [ T'Stat FDTO ] [ Temp 100

New York Yankees.Арон Судија.Над 30 Години во Sportscard Индустрија!.Повеќе Картичка Налози се во комбинација!.Сите Ка

Собори сува ниска.Тоа ви дава бестежин се чувствуваат на телото.Ние нудиме Фанки Хавајски Кошули, Хавај

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.New York Yankees.Арон Судија.Над 30 Години во Sportscard И

Тоа може да биде поставен насекаде, тоа ќе биде интегрирано со животната средина Име на производ : Оган Ex

ТУШ ФАХ : пред скатен туш фах KST1220 / 1830 година (48 Инчи x 72 Инчи) е машина фабрикувани да се обезбеди соодветн

Производителот гаранција може да не се применува.HSSECo5 DIN 338 Пакет од 5 Типот ВИРЏИНИЈА.Точно Спирала Вежб

100% Памук.Направени во ИНДИЈА ★ MANDALA КАТ ПЕРНИЦА ПОКРИЕ МАТЕРИЈАЛ : Нашата Mandala Перница Поклопецот се нап

МОНАКО ФРИЖИДЕР МАГНЕТ 002 ГРАДОТ НА МОНАКО ФРИЖИДЕР МАГНЕТИ.ГОЛЕМИНАТА НА СЕКОЈ ФРИЖИДЕР МАГНЕТИ (3.5" x 2.5

Dltmysh.Изработени од нерѓосувачки челикНаправени на 304 нерѓосувачки челик, таа има добра отпорност на кор

Се сретне вашата страст за воздухопловство колекционерски предмети Додадете на вашата колекција на ав

Фан тип : метал хоризонталната оска turbofan.Брзината на ветерот : 3 продавница.Овој радијатор има напојувањ

★.Високо Квалитетен Материјал : Направен од здрав & трајни носатотпорни се чувствува и исклучителна мен

Произведено во Кина.Количина 1 Пакет Тежина : 0.249 килограми 14 се смета.Каскада, 14 Брои, Платина Акција Pacs,

Бренд Име : други.Интерфејс Тип : USB.Примена : Десктоп,Лаптоп.Број на Копчиња : 2 Areceiving нашите производи, ак

ПОВЕЌЕ ЗАБАВА ЗА ЖИВОТ DIY дијамант сликарство може да се доживее чувство на постигнување,да научат да с

ИЗОЛИРАНИ CAMELBAK ШИШЕ за ВОДА На : Camel Bak Подиумот Студ Изолирани Шише за Вода поставува стандард за оптима

Производителот гаранција може да не се применува.ХССG DIN 340 Пакет од 10 Тип N Точно спирала вежба малку, со

Се ГОТВИ ЗДРАВА & РАМНОМЕРНО : рек воздигнува храна додека готвење и да се максимизира струење околу хра

Производителот гаранција може да не се применува.ХССG DIN 338 Пакет од 5 Тип N Точно пресврт вежба малку, со д

Бренд : Honeywell.Производот Број : T915 C1407 TEMP КОНТРОЛЕР 1590 20 FT 135 OHMS.Категорија : HVAC.Слободен Испорака на оваа то

ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Хокеј на Создателот Црево Е Брз И Лесен за Да го Инсталирате На Вашиот Фрижидер Во

Бабата Спортски Картички & Игри.Име Можете Да Им Верувате!.Над 30 Години во Sportscard Индустрија!.Повеќе Карти

Please wait...