0
clear
  • FEL-PRO СВ 12419 Вентил Матични Печат Сет
  • -20%
  • -20%
FEL-PRO СВ 12419 Вентил Матични Печат Сет

FEL-PRO СВ 12419 Вентил Матични Печат Сет

DEN 337.68

Достапност
Достапно за нарачка

ПРАВО ТИП Вентил матични печати дизајни се со одредена апликација за поправка повод користејќи или deflector (umbrella) заптивки, O-ring стил или позитивни заптивки.КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИ Секој вентил матични печат карактеристики материјали врз основа на специфичните барање за поправка на вашето возило.ИНЖЕНЕРИНГ ЕКСПЕРТИЗА Делови се ревидираат, потврдени и одобрени од страна Fel-Pro инженери низ ригорозни истражувања, развој и тестирање.ИНСТАЛАЦИЈА ПОМОШ Инсталација алатка вклучени за да се заштити внатрешната усна на печат од оштетување за време на печат инсталација.ПОКРИЕНОСТ Достапни за домашни и странски nameplate возила.Сино-белиот чад од tailpipe особено на ладно стартување или забрзување.Прекумерна потрошувачка на нафта.Деградација на каталитички конвертор, што резултира во Проверете Мотор светлина.Прекумерна употреба на јаглерод израстоци на вентили, што резултира во груба работи.Fel-Pro® дихтунзи нудат 100% возило справување со одредена апликација материјали да ви даде запечатување решенија со перформанси и издржливост професионалци доверба Прекумерна потрошувачка на нафта од носат или деградирани вентил матични заптивки може да биде проблематична, што доведува до сериозни мотор проблеми ако не се санираат.Тоа е зошто Fel-Pro Инженерски тим, како критика на OE дизајни за секој вентил матични печат за да се утврди најдобро решение за апликацијата.Fel-Pro вентил матични пломби се помогне да се обезбеди сигурен печат дури и на повеќето проблематично апликации.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ПОВЕЌЕ ЗАБАВА ЗА ЖИВОТ DIY дијамант сликарство може да се доживее чувство на постигнување,да научат да с

Бабата Спортски Картички & Игри.Име Можете Да Им Верувате!.Над 30 Години во Sportscard Индустрија!.Повеќе Карти

Фан тип : метал хоризонталната оска turbofan.Брзината на ветерот : 3 продавница.Овој радијатор има напојувањ

★.Високо Квалитетен Материјал : Направен од здрав & трајни носатотпорни се чувствува и исклучителна мен

Се ГОТВИ ЗДРАВА & РАМНОМЕРНО : рек воздигнува храна додека готвење и да се максимизира струење околу хра

Силна, lintless брише за контакт со храна површини.Пролетнатоварени капак за да се спречи сушењето.Спременз

Пена ленти се користат за звук dampening, изолациони, gasketing, амортизирање / соочи, и запечатување и се наменет

Производителот : RESKIT (Украина).Скала : 1 / 72 Материјал : СМОЛА.Комплет опис : Unpainted, Unassembled.Состојба : Нова.AGM65

МОНАКО ФРИЖИДЕР МАГНЕТ 002 ГРАДОТ НА МОНАКО ФРИЖИДЕР МАГНЕТИ.ГОЛЕМИНАТА НА СЕКОЈ ФРИЖИДЕР МАГНЕТИ (3.5" x 2.5

Се сретне вашата страст за воздухопловство колекционерски предмети Додадете на вашата колекција на ав

ПРАВО ТИП Вентил матични печати дизајни се со одредена апликација за поправка повод користејќи или deflec

ТУШ ФАХ : пред скатен туш фах KST1220 / 1830 година (48 Инчи x 72 Инчи) е машина фабрикувани да се обезбеди соодветн

6count парична Казна Медиум Ронки Мулти Цел Пескарење Блокови Пластика.Материјал : Пластика.Димензии : 3.4 и

Тој е опремен со голем резервоар за вода, откако ќе ги додадете мраз вода во него, вклучете го вентилатор

Бренд : Honeywell.Производот Број : T915 C1407 TEMP КОНТРОЛЕР 1590 20 FT 135 OHMS.Категорија : HVAC.Слободен Испорака на оваа то

Производителот гаранција може да не се применува.HSSECo5 DIN 338 Пакет од 5 Типот ВИРЏИНИЈА.Точно Спирала Вежб

Тројно сечење на работ дизајн е најдобриот во индустријата.Две напред соочуваат со рабови и една задна

Тоа може да биде поставен насекаде, тоа ќе биде интегрирано со животната средина Име на производ : Оган Ex

*ПОВЕЌЕ ПРОСТОР ЗА СÈ : До 9 Прегради (8 Прегради + 1 Фиока) со добро обмислен димензии биро организатор за в

Ја остава вашата кујна пенливи и помага да се отстрани сушен на храната и тешки дамки, додека оставајќи

5 PCS 18s Lipo Батеријата Тестер на Напон, Нисконапонски Аларм во Режим за 28 S, во Функција на Проверка на Вашат

Please wait...