0
clear
  • Glamaker Жените Fuzzy Руно Вратоврска Боја Pullover Sweatshirt Преголеми Sherpa Долг Ракав Блузи со Џебови
  • -20%
  • -20%
Glamaker Жените Fuzzy Руно Вратоврска Боја Pullover Sweatshirt Преголеми Sherpa Долг Ракав Блузи со Џебови

Glamaker Жените Fuzzy Руно Вратоврска Боја Pullover Sweatshirt Преголеми Sherpa Долг Ракав Блузи со Џебови

DEN 671.76

Достапност
Достапно за нарачка

Пол : Жените,Девојка, Дама.5"-Хип : 97cm/38.Материјал : 65% Полиестер+35% Памук, супер топла и мека доволно, пријатно, удобно.О : Ова sweatshirt е удобно и мека да се носат.6"-Должина на : 63cm/24. Ткаенина на овој Вратоврска Боја Sweatshirt е многу мека и удобна, која може да се задржи топло во ладно време, особено погоден за есен и зима.8"-Sleeve Должина : 62.П : Како треба да се мијат ова?3.Шаблон Тип : Вратоврска Боја, Леопард.8"НИ XL : Биста : 125cm/49. 【Облека Грижа】 : ве Молиме тресете pullover кога ќе примите тоа, таа не ќе пролее повеќе кога ќе се мијат.A : Можете да ги мие со рака во ладна вода, не користете кајгана.О : Ако е премиерот, обично 2-3 за испорака; Ако исполнување од страна на продавачот, обично 7-15 за испорака.2"НИ L : Биста : 119cm/46.О : Ова sweatshirt е удобно и мека да се носат.Не се чувствувате нервозни на сите.П : дали материјалот на sweatshirt нервозни?4.2"-Хип : 109cm/42. 【Повод】 : Ова fuzzy sherpa sweatshirt е совршен за повик за секојдневно носење, училиште, канцеларија, забава, одмор, работа, есен, зима, датуми, божиќ,нова година и сл.2"-Sleeve Должина : 63.A : Да, тоа има 2 џебови. 【Карактеристики】 : 1/4 делумно Zip одбиеме Јака/ Преголеми Дуксери, Посебно Вратоврска Боја, контраст боја, топло Долги Ракави со еластична ткаенината, убаво 2 страна пространа џебови за да ја смирите вашата рака топло, лабава одговара вообичаена облека Грб. Оваа Fuzzy Sweatshirt има патент на јаката така може да се прилагоди на висината на јака во секое време. Повик моден стил, со висок квалитет, мека и пријатна материјали, ви овозможи пријатно чувство.4"-Должина на : 65.9"-Хип : 93cm/37.A : Тоа нема да се намали, ние се мијат неколку пати и тоа е исто како порано.Миење на Грижа : Ладна рака мие, и висат да се исуши.П : Дали Sweatshirt имаат џебови?1.Пакет содржина : 1 Жени се Врзуваат Боја Sweatshirt.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

палта за жените се готви палта за жените беж палта за жените краток дожд палта за жените дожд палта за же

⛄Материјал Оваа Мода Грбот е изработен од Полиестер висат линија или сува.spagetti женска блузи исечете же

4"Должина на : 65.9"Sleeve Должина : 65 Оваа Fuzzy Јакна има џебови на 2 страни, може да се стави долу вашиот телефон

Please wait...