0
clear
  • Takeya Оригинали Вакуум-Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик Шише за Вода, 40oz, Графит (50025)
  • -20%
  • -20%
Takeya Оригинали Вакуум-Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик Шише за Вода, 40oz, Графит (50025)

Takeya Оригинали Вакуум-Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик Шише за Вода, 40oz, Графит (50025)

DEN 839.76

Достапност
Достапно за нарачка

ОРИГИНАЛИТЕ ИЗОЛИРАНИ ШИШЕ за ВОДА : Takeya Оригинали од Нерѓосувачки Челик, Шише за Вода држи пијалоци ледено-ладна за 24 часа, и топла до 12 часот со двоен ѕид изолација.Оваа BPA-Free, храна-одделение шише за вода нема да трансфер вкусови и не се потам.LEAKPROOF SPOUT КАПАК : Ова се изолирани од нерѓосувачки челик, шише за вода доаѓа со иновативна, leakproof, spout капак кој овозможува лесно една рака за пиење или фрлаат.Тоа се одликува со иновативни зглоб заклучување што ги држи капа надвор од вашиот начин, додека за пиење.ПРЕМИУМ ШИШИЊА И КАПАЦИ : Нашите иновативен линија на изолирани хидратација решенија доаѓаат во широк спектар на големини.Ние нудиме на вода во шишиња, во 18, 24, 32, 40, и 64 оз големини, tumblers во 20 и 30 мл големини, и пијалаци одлуки и бокали во Qt 1 и 2 Qt големини.BPA FREE ХИДРАТАЦИЈА РЕШЕНИЈА : Од изолирани од не ' рѓосувачки челик шишиња со вода за да пијалаци одлуки и бокали, како и голем број на производ додатоци, Takeya САД производи ви помогне да останете кул, освежен и хидрирани за активен, on-the-go начин на живот.ИНОВАТИВНИ ХИДРАТАЦИЈА РЕШЕНИЈА : Takeya носи над 55 години на Јапонски дизајн наследство на нашата линија на изолирани, BPA-free шишиња со вода & нашите одржлив iced чај, овошје инфузија, & ладно пијалак бокали.Вклучени компоненти : Waterbottle, Капак.Големина на : 40 мл | Боја : Графит.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Светот е #1 Препорачува Бренд* (*се Препорачува од страна на повеќе машина за миење садови брендови во све

Dltmysh.Изработени од нерѓосувачки челикНаправени на 304 нерѓосувачки челик, таа има добра отпорност на кор

Собори сува ниска.Тоа ви дава бестежин се чувствуваат на телото.Ние нудиме Фанки Хавајски Кошули, Хавај

Бренд : Honeywell.Производот Број : T915 C1407 TEMP КОНТРОЛЕР 1590 20 FT 135 OHMS.Категорија : HVAC.Слободен Испорака на оваа то

6count парична Казна Медиум Ронки Мулти Цел Пескарење Блокови Пластика.Материјал : Пластика.Димензии : 3.4 и

ТУШ ФАХ : пред скатен туш фах KST1220 / 1830 година (48 Инчи x 72 Инчи) е машина фабрикувани да се обезбеди соодветн

Ја остава вашата кујна пенливи и помага да се отстрани сушен на храната и тешки дамки, додека оставајќи

ПРАВО ТИП Вентил матични печати дизајни се со одредена апликација за поправка повод користејќи или deflec

ПОВЕЌЕ ЗАБАВА ЗА ЖИВОТ DIY дијамант сликарство може да се доживее чувство на постигнување,да научат да с

ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : шише почиста може да се подели на брадавица област и шише област, кои може да се чистат

ПРАВО ТИП Вентил матични печати дизајни се со одредена апликација за поправка повод користејќи или deflec

100% Памук.Направени во Индија.ПОКРИВА САМО; INSERT НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ.Големина : 32 во (80 cm) дијаметар; Грижа : Миење

Бабата Спортски Картички & Игри.Име Можете Да Им Верувате!.Над 30 Години во Sportscard Индустрија!.Повеќе Карти

100% Памук.Направени во ИНДИЈА ★ MANDALA КАТ ПЕРНИЦА ПОКРИЕ МАТЕРИЈАЛ : Нашата Mandala Перница Поклопецот се нап

Пластични модел на одлучување.Воздухопловството.Авиони.Бристол 175 Britannia Африканските Сафари.Пластични

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.New York Yankees.Бебе Рут.Контактирајте со Продавач

Фан тип : метал хоризонталната оска turbofan.Брзината на ветерот : 3 продавница.Овој радијатор има напојувањ

Пена ленти се користат за звук dampening, изолациони, gasketing, амортизирање / соочи, и запечатување и се наменет

Доколку вашиот уред користи некоја од следниве батерии, ова е она што го барате : 1130, AG10, DLR1130, SR1130, L1131, LR1130,

Производителот гаранција може да не се применува.ХССG DIN 338 Пакет од 5 Тип N Точно пресврт вежба малку, со д

Please wait...