0
clear
  • ФИРМИ Ултра Мека 4-Слој Перат и Еднократно Инконтиненција Кревет Подлога - Водоотпорен Кревет Влошки, 24X36
  • -20%
  • -20%
ФИРМИ Ултра Мека 4-Слој Перат и Еднократно Инконтиненција Кревет Подлога - Водоотпорен Кревет Влошки, 24X36

ФИРМИ Ултра Мека 4-Слој Перат и Еднократно Инконтиненција Кревет Подлога - Водоотпорен Кревет Влошки, 24X36

DEN 383.76

Достапност
Достапно за нарачка

Сите Нови иновативни дизајн и Премиум RMS underpad нуди удобност & водоотпорен заштита, води вашиот листови сува цела ноќ со четири слоеви на заштита. 4 слоеви на ултра заштита : Делукс помеша ткаенина и премиум бранеа полиестер quilted врвот, мека полиестер fiberfill слој, Абсорбента внатрешниот слој, и Не се лизга латекс-слободен водоотпорен бариера.Апсорбира брзо и се заклучува во влага за најдобар во нега на кожата.Машина за миење & сува нормално поставување, благи кајгана може да се користи.Големина : 36" L X 24" В Мека Quilted Топ - Обезбедува мека и удобна допир и фитили далеку од влага, за ефикасно да се минимизира иритација на кожата.Абсорбента слој - Нуди максимална absorbency и течни задржување.Ладење Слој - Додава мекост и повеќе absorbency имајќи ладно и суво.Водоотпорен Долен Слој - Обезбедува да нема течење или вода боење на вашиот кревет или мебел.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

❤️【Големи Димензии .Стари лица, хируршки пациенти, и бремени жени се сите квалификувани за повеќето вн

Пакет од 4 Incontenence Underpads : Зелена Боја 7 мл soaker 50 / 50 Памук / полиестер.Мерки 18 од 24 инчи.РАЗНОВРСНА Одлично з

Please wait...